REKLAMA
,
Spróbuj swoich sił w musicalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To oferta dla młodszych i całkiem dorosłych. Z końcem lipca kończą się zapisy na Letnie Warsztaty Musicalowe organizowane przez Chełmski Dom Kultury.

Reklama

ChDK zaprasza na kolejną edycję Letnich Warsztatów Musicalowych. Musical łączy pokolenia, dlatego w zajęciach będą mogli wziąć udział dorośli, młodzież i dzieci. W tym roku będzie też możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych z pedagogami Chadek Musical Academy.

Zajęcia taneczne poprowadzi Jacek Wazelin, pedagog i choreograf programu You Can Dance. Obecnie występuje w musicalu „Chicago” w Krakowskim Teatrze Variete.
Stroną wokalną i aktorską zajmie się Łukasz Szczepanik. Aktor i wokalista, który jest związany z Krakowskim Teatrem Variete. Jego aktorski warsztat docenili producenci serialu „Na Wspólnej” zapraszając go ostatnio do współpracy. W lutym zadebiutował w głównej roli na deskach Teatru Syrena w musicalu „Kapitan Żbik i żółty saturator”.
Nasza kadra pedagogów to wspaniali fachowcy na stałe współpracujący z teatrami muzycznymi i dramatycznymi w całej Polsce – zachwalają w ChDK. – Przygotujcie się na solidną dawkę wiedzy, energii i poczucia humoru!
W tym roku zajęcia prowadzone będą w 3 grupach wiekowych:
I grupa – 10-12 lat (dzieci)
II grupa – 13-17 lat (młodzież)
III grupa – 18 + (dorośli)
Zajęcia są odpłatne. Dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w godz. 10.00-15.00. Natomiast dla grupy dorosłej od godz. 17.00. Warsztaty zaplanowano od 10 do 14 sierpnia br.
Na zainteresowanych ChDK czeka do 31 lipca.  Szczegóły oraz zapisy pod adresem: eliza.kalman@chdk.chelm.pl lub pod nr tel. 512 786 220.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA