REKLAMA
,
Spróbuj swoich sił w musicalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To oferta dla młodszych i całkiem dorosłych. Z końcem lipca kończą się zapisy na Letnie Warsztaty Musicalowe organizowane przez Chełmski Dom Kultury.

Reklama

ChDK zaprasza na kolejną edycję Letnich Warsztatów Musicalowych. Musical łączy pokolenia, dlatego w zajęciach będą mogli wziąć udział dorośli, młodzież i dzieci. W tym roku będzie też możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych z pedagogami Chadek Musical Academy.

Zajęcia taneczne poprowadzi Jacek Wazelin, pedagog i choreograf programu You Can Dance. Obecnie występuje w musicalu „Chicago” w Krakowskim Teatrze Variete.
Stroną wokalną i aktorską zajmie się Łukasz Szczepanik. Aktor i wokalista, który jest związany z Krakowskim Teatrem Variete. Jego aktorski warsztat docenili producenci serialu „Na Wspólnej” zapraszając go ostatnio do współpracy. W lutym zadebiutował w głównej roli na deskach Teatru Syrena w musicalu „Kapitan Żbik i żółty saturator”.
Nasza kadra pedagogów to wspaniali fachowcy na stałe współpracujący z teatrami muzycznymi i dramatycznymi w całej Polsce – zachwalają w ChDK. – Przygotujcie się na solidną dawkę wiedzy, energii i poczucia humoru!
W tym roku zajęcia prowadzone będą w 3 grupach wiekowych:
I grupa – 10-12 lat (dzieci)
II grupa – 13-17 lat (młodzież)
III grupa – 18 + (dorośli)
Zajęcia są odpłatne. Dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w godz. 10.00-15.00. Natomiast dla grupy dorosłej od godz. 17.00. Warsztaty zaplanowano od 10 do 14 sierpnia br.
Na zainteresowanych ChDK czeka do 31 lipca.  Szczegóły oraz zapisy pod adresem: eliza.kalman@chdk.chelm.pl lub pod nr tel. 512 786 220.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA