,
Srebro we Francji
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

fota_B.FKolejny sukces odnosi Cement-Gryf Chełm. Na Lazurowym Wybrzeżu Beata Fedorowicz pokazuje swoje sportowe talenty i wygrywa srebrny medal. Poznajcie szczegóły.

Walcząca w reprezentacji Polski 19-letnia utalentowana zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm Beata Fedorowicz zdobyła srebrny medal w rozgrywanym na Lazurowym Wybrzeżu z udziałem 9 państw Międzynarodowym Zapaśniczym Turnieju Seniorek. Był to jedyny sukces reprezentacji Polski w tym silnie obsadzonym turnieju .Medal zdobyty we Francji jest kolejnym bardzo dobrym występem ambitnej zawodniczki w mijającym roku .Z każdych zawodów w tegorocznym sezonie zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm wracała z medalem . Kilka dni przed turniejem we Francji startowała w Międzynarodowym Turnieju w Niemczech gdzie również stanęła na podium zdobywając srebrny medal. Beata jest jeszcze juniorką, pomimo młodego wieku z powodzeniem walczy w najstarszej grupie wiekowej gdzie zdobywa medale. Aktualnie jest wicemistrzynią Polski Seniorek. Jak mówi nam wiceprezes klubu Mieczysław Czwaliński ,Beata w 2015r ma bardzo duże szanse na reprezentowanie barw Polski w Mistrzostwach Świata i Europy . W 2013 r podczas rozgrywanych w Czarnogórze Mistrzostw Europy Kadetek /15-17lat/ zajęła piąte miejsce. Już za kilka dni wyjeżdża do Centralnego Ośrodka Sportu w Wiśle na kolejne zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej .