REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Stachura startuje do Senatu. "Mój program to nie zestaw obiecanek"
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Rolnictwo, rodzina, edukacja i przejścia graniczne – to główne dziedziny, którymi planuje się zająć Rafał Stachura, kandydat w wyborach do Senatu z niezależnego KWW. Na konferencji prasowej zaprezentował swój program wyborczy, szczegółowo uzasadniając każdy punkt. 

Komitet Wyborczy Wyborców Rafał Stachura do Senatu został oficjalnie zarejestrowany i rozpoczął tym samym kampanię wyborczą. Honorowym członkiem komitetu jest Tadeusz Badach, prezes OSM Krasnystaw, natomiast pełnomocnikiem został Waldemar Skibiński. – Nasz komitet powstał aby popierać kandydata, który jest młody, wszechstronnie wykształcony, zarazem doświadczony zawodowo a także bierze czynny udział w życiu społecznym. W Senacie potrzebni są fachowcy, specjaliści, podejmujący racjonalne decyzje – dodaje  Skibiński.

Po wielu tygodniach rozmów i analiz z członkami komitetu, opracował siedmiopunktowy program ramowy, określający główne obszary pracy. – To nie zestaw obiecanek, ale ramowy plan działań, który przejdzie najpierw przez konsultacje społeczne, a realizowany będzie w ramach mojej pracy jako Senator  – mówił na konferencji Stachura.

Kandydat nie chce obiecywać, co zrobi w kolejnej kadencji. – Parlamentarzysta to profesja, którą powinien wykonywać specjalista, a nie zawodowy polityk, który tylko obiecuje – dodał na koniec.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Panie Stachura dlaczego każdy kandydat do parlamentu zaczyna od bajek zamiast garść rzetelnych informacji o sobie : co osiągnął w życiu osobistym i zawodowym, jakie są preferencje polityczne.
  Bardzo ryzykownie promował Pan JOWy w trakcie referendum. Zgodnie z wyjaśnieniami PKW nadmierne eksponowanie własnego wizerunku jest zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności, oczywiście wierząc w prawdomówność PKW 😉
  Pozostaje życzyć Panu żeby żaden prokurator nie uznał tej “nadmierności”, która rzucała się w oczy.
  Wybiorą Pana na senatora a potem zacznie się zabawa z uchylaniem immunitetu 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
  • Widzę zazdrość w p. oczach p. Marianie 🙂 Prawdziwy MARIAN!

   No votes yet.
   Please wait...
  • MARIAN, czy ty mnie kochasz czy Ty mnie nie kochasz?! ahahaha

   No votes yet.
   Please wait...
   • No!

    No votes yet.
    Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *