REKLAMA
,
Stachura startuje do Senatu. "Mój program to nie zestaw obiecanek"
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rolnictwo, rodzina, edukacja i przejścia graniczne – to główne dziedziny, którymi planuje się zająć Rafał Stachura, kandydat w wyborach do Senatu z niezależnego KWW. Na konferencji prasowej zaprezentował swój program wyborczy, szczegółowo uzasadniając każdy punkt. 

Reklama

Komitet Wyborczy Wyborców Rafał Stachura do Senatu został oficjalnie zarejestrowany i rozpoczął tym samym kampanię wyborczą. Honorowym członkiem komitetu jest Tadeusz Badach, prezes OSM Krasnystaw, natomiast pełnomocnikiem został Waldemar Skibiński. – Nasz komitet powstał aby popierać kandydata, który jest młody, wszechstronnie wykształcony, zarazem doświadczony zawodowo a także bierze czynny udział w życiu społecznym. W Senacie potrzebni są fachowcy, specjaliści, podejmujący racjonalne decyzje – dodaje  Skibiński.

Po wielu tygodniach rozmów i analiz z członkami komitetu, opracował siedmiopunktowy program ramowy, określający główne obszary pracy. – To nie zestaw obiecanek, ale ramowy plan działań, który przejdzie najpierw przez konsultacje społeczne, a realizowany będzie w ramach mojej pracy jako Senator  – mówił na konferencji Stachura.

Kandydat nie chce obiecywać, co zrobi w kolejnej kadencji. – Parlamentarzysta to profesja, którą powinien wykonywać specjalista, a nie zawodowy polityk, który tylko obiecuje – dodał na koniec.

Napisz komentarz
 • Panie Stachura dlaczego każdy kandydat do parlamentu zaczyna od bajek zamiast garść rzetelnych informacji o sobie : co osiągnął w życiu osobistym i zawodowym, jakie są preferencje polityczne.
  Bardzo ryzykownie promował Pan JOWy w trakcie referendum. Zgodnie z wyjaśnieniami PKW nadmierne eksponowanie własnego wizerunku jest zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności, oczywiście wierząc w prawdomówność PKW 😉
  Pozostaje życzyć Panu żeby żaden prokurator nie uznał tej „nadmierności”, która rzucała się w oczy.
  Wybiorą Pana na senatora a potem zacznie się zabawa z uchylaniem immunitetu 🙂

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Na Pokrówkę z przeszkodami
  Na Pokrówkę z przeszkodami
  Rocznicowy prezent prezydenta
  Rocznicowy prezent prezydenta
  Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
  Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Będzie nowy wiceprezydent?
  Miasto rusza do walki z wirusem
  REKLAMA