REKLAMA
,
Starcia pomiędzy kibicami Chełmianki i Unii Hrubieszów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W ubiegłą niedzielę doszło do starć pomiędzy kibicami Unii Hrubieszów i RKS Chełmianka. Zdarzenie miało miejsce w okolicach ulicy I Armii Wojska Polskiego. Trwają czynności prowadzące do ustalenia tożsamości kibiców.

Reklama

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę około godz. 20:00, kiedy to kibice klubu piłkarskiego Unia Hrubieszów przejeżdżali przez Chełm, powracając z meczu z Górnikiem II Łęczna. Byli oni konwojowani zarówno przez policjantów z Chełma jak i Hrubieszowa. – W pewnym momencie na wysokości Chełmskiej Biblioteki Publicznej, z zaciemnionego miejsca przy blokach, wybiegło kilkudziesięciu zamaskowanych kibiców klubu piłkarskiego Chełmianka – mówi Marcin Kiczyński z Chełmskiej Komendy Policji. – Konwój został wstrzymany, kibice wbiegli na ulice i zaczęli stukać w autokar – dodaje.

Po chwili wszyscy kibice wrócili z zaciemnione miejsce. Po przejechaniu kilkunastu metrów, autokar z niewyjaśnionych przyczyn ponownie się zatrzymał. Wybiegli z niego zamaskowani kibice z Hrubieszowa i pobiegli w kierunku osiedla. – Tam doszło do bójki, na miejsce zdarzenia wezwano dodatkowe radiowozy. Po zaprzestaniu bójki, kibice Unii powrócili do autobusu – dodaje Kiczyński. Trwają czynności prowadzące do ustalenia tożsamości osób, które wzięły udział w rozróbie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA