REKLAMA
,
Stare przedmioty w nowym wydaniu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Nowe życie starych przedmiotów” to tytuł wystawy i konkursu, który odbył się w Zakładzie Karnym w Chełmie. Zapraszamy na wernisaż do ChBP.

Reklama
VII Ogólnopolski Konkurs „Nowe życie starych przedmiotów” pod patronatem Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie ppłk Krzysztofa Stefanowskiego, organizowany przez Zakład Karny w Chełmie, został rozstrzygnięty. Efektem jest wystawa twórczości osadzonych, na wernisaż której zapraszamy w czwartek, 30 maja br., o godz. 11.00, do galerii Nova ChBP.

Więźniowie, którzy przystąpili do konkursu, wykonali prace zgodnie z ideą upcycling’u, czyli dowolną techniką, przy doborze dowolnych materiałów, ale tylko tych pochodzących z odzysku. Upcycling nierozerwalnie łączy się z recyklingiem i szeroko rozumianą ekologią. Stare zegarki, kapsle, uchwyty od mebli, metalowe puszki, plastikowe butelki, a nawet nieprzydatne części samochodów mogą stać się surowcem do stworzenia unikatowych perełek.
Takie właśnie prace więźniów z całej Polski zaprezentowane zostaną na wystawie w Chełmskiej Bibliotece Publicznej (ul. Partyzantów 40).

Zapraszamy, wstęp wolny.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA