REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Startuje lodowisko w Chełmie! Sprawdź cennik u nas
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Czas na kolejny sezon łyżwowy! W Chełmie rozpoczniemy go już z początkiem grudnia.

Reklama

Już od 1 grudnia będziemy mogli korzystać z lodowiska przy ul. Sienkiewicza w Chełmie. Od tego dnia lodowisko będzie otwarte codziennie w godzinach 8 – 19. Cennik korzystania z lodowiska w tym roku pozostanie bez zmian.

Bilet normalny kosztować będzie 6 zł/h, za bilet ulgowy zapłacimy 4 zł/h, bilet w-f dla mieszkańców Chełma  2 zł/h i spoza Chełma 3zł/h. Za wypożyczenie łyżew zapłacimy dodatkowe 3 zł/h.

Od 2011 roku praca chełmskiego lodowiska jest coraz bardziej niezależna od aury. Dzięki chłodzeniu nowoczesną technologią pozbawioną amoniaku, miłośnicy łyżew mogą korzystać z tafli lodowiska nawet przy temperaturach dodatnich sięgających +10oC. Jedyną przeszkodą wynikającą z warunków atmosferycznych w użytkowaniu i funkcjonowaniu lodowiska są opady deszczu.

Osoby legitymujące się Chełmską Kartą 3+, wydaną w ramach programu dla rodzin wielodzietnych, korzystać mogą z 50% zniżki w opłacie za korzystanie z lodowiska.

Regulamin korzystania z lodowiska dostępny na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie www.mosir.chelm.pl

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama