REKLAMA
,
Stracili prawo jazdy za prędkość
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwa dni wystarczyły, aby pięciu kierujących poruszających się po drogach powiatu chełmskiego straciło na trzy miesiące prawo jazdy. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci z chełmskiej drogówki w ciągu dwóch dni (4-5 stycznia) zatrzymali do kontroli drogowej pięciu kierujących, którym odebrali prawo jazdy na trzy miesiące. Powodem były ujawnione wykroczenia, polegające na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym.

Reklama

Czterech obywateli Ukrainy wpadło podczas kontroli prędkości w miejscowości Brzeźno. Jeden z nich kierował autokarem marki Neoplan przewożąc pasażerów.
Z kolei 37-letni mieszkaniec Lublina, kierujący samochodem marki Opel, został zatrzymany do kontroli w miejscowości Białopole.

Funkcjonariusze przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych i apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Przy okazji informujemy, że dzisiaj, 7 stycznia, w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzają działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA