REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Stracili prawo jazdy za prędkość
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwa dni wystarczyły, aby pięciu kierujących poruszających się po drogach powiatu chełmskiego straciło na trzy miesiące prawo jazdy. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym.

Policjanci z chełmskiej drogówki w ciągu dwóch dni (4-5 stycznia) zatrzymali do kontroli drogowej pięciu kierujących, którym odebrali prawo jazdy na trzy miesiące. Powodem były ujawnione wykroczenia, polegające na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym.

Reklama

Czterech obywateli Ukrainy wpadło podczas kontroli prędkości w miejscowości Brzeźno. Jeden z nich kierował autokarem marki Neoplan przewożąc pasażerów.
Z kolei 37-letni mieszkaniec Lublina, kierujący samochodem marki Opel, został zatrzymany do kontroli w miejscowości Białopole.

Funkcjonariusze przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych i apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Przy okazji informujemy, że dzisiaj, 7 stycznia, w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzają działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama