REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Strona Urzędu Miasta do poprawki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Strona Internetowa Urzędu Miasta jest niezaktualizowana i niekompletna. Mogłaby także powstać nowa, bardziej nowoczesna i jednocześnie stać się wizytówką miasta. Na środowej sesji interpelowała w tej sprawie radna Elżbieta Nowaczewska.

Reklama

Radna PiS stwierdziła, że dane ze strony internetowej chełmskiego magistratu pochodzą nawet z 2012 – 2013 roku, a tak jest m.in. w przypadku zakładki odnoszącej się do oświaty i stanie chełmskich szkół. Nieaktualne mają być także numery telefonów stacjonarnych do pracowników poszczególnych wydziałów Urzędu Miasta.

Ewentualnie zmiany na stronie miałyby dotyczyć także historii i kultury Chełma. Według Nowaczewskiej mogłyby znaleźć się tam wzmianki m.in. o efekcie prac archeologicznych na Górze Chełmskiej, prowadzonych przez prof. Andrzeja Buko, Dyrektora Instytutu Archeologii i Etnologii PAN. – Kolejna kwestia to wirtualne spacery po Miejskiej Hali Sportowej i UM. Czy nie można byłoby dodać kolejnych? Osoby z zewnątrz wolałyby odwiedzić Chełmskie Podziemia Kredowe i okolice starówki. Byłoby to o wiele ciekawsze – komentowała na sesji, pytając jednocześnie, ile osób zajmuje się aktualnie prowadzeniem miejskiej strony. Nowaczewska zaproponowała również, aby umieścić na niej linki do stron społecznościowych i założyć nowe komunikatory.

lirczBędą zmiany na stronie

W odpowiedzi na interpelację radnej, Roland Kurczewicz, pełnomocnik Prezydent Agaty Fisz, stwierdził, że wirtualne spacery po Hali Miejskiej i Urzędzie Miasta realizowane były już kilka lat temu, ale wydawanie publicznych pieniędzy na dodatkowe, całkowicie mija się z celem – centrum Chełma, starówkę i bulwar można zobaczyć za pomocą Google Street View. – Chcielibyśmy aby zrobili również podziemia, ale ponowimy tę prośbę – mówił w trakcie sesji. Jak zapowiedział Kurczewicz, wszystkie katalogi i zakładki mają być w najbliższym czasie zaktualizowane, nie mniej jednak, władze mają rozważyć przeprowadzenie gruntownych zmian na witrynie.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Na nic strona internetowa, która nie jest aktualna. Rolą strony miasta jest komunikacja z mieszkańcami, wystarczą regularne aktualności.
  Gdyby jednak włodarze zdecydowali się na wdrożenie nowej strony internetowej, to niech uważają na ceny wykonania. Za pareset złotych można się nieźle przejechać, nie trzeba też wydawać majątku na nową stronę!
  Na http://zailestrona.pl/afde4 można szybko wycenić koszt wdrożenia nowej strony internetowej.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Strona www służy też do promocji miasta.No a jak promuje się byle czym?

   No votes yet.
   Please wait...
 • Panie Rolandzie trzeba zacząć na bieżąco uzupełniać stronę miasta to wystarczy. Niech Pan zostawi całkowite zmiany innym.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Paranoja,w Wydziale Promocji i innych duperel powinni być zatrudniani ludzie,którzy potrafią operować stroną internetową miasta,i inną.A jak nie,to tym co ich zatrudniali – kopa w d….

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama