REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Strzelcy z Chełma na prestiżowych zawodach
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

O Puchar Prezydenta Białegostoku walczyli młodzi strzelcy Międzyszkolnego Klubu Sportowego “DRAGON” z Chełma.

W zawodach wziął udział Miłosz Worobij, który w podsumowaniu konkurencji strzelania z  karabinu pneumatycznego młodzików zajął pierwsze miejsce. Dzięki temu zyskał prawo uczestnictwa w super finale konkurencji łączonych karabinu i pistoletu i znalazł się w piątce najlepszych zawodników w tej kategorii.

Nieco mniej szczęścia mieli Julia Łoś, Michał Nowosad i Aleksandra Dachnowska. Wszyscy w swoich klasyfikacjach zajęli czwarte miejsca. Z kolei Marta Bednaruk była siódma, a Filip Mazurek – dziewiąty.

Dzień po zawodach, na strzelnicy zamojskiego Visa rozegrane zostały rozgrywki inaugurujące sezon strzelecki. Międzyszkolny Klub Sportowy “DRAGON” reprezentował podczas nich Gerard Orzeł. W ogólnej klasyfikacji z wynikiem 126 punktów zajął 17 miejsce.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*