REKLAMA
,
Sukces saunamistrzów z chełmskiego aquaparku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mamy w Chełmie dwoje mistrzów ceremonii saunowej. Emilia Wełna i Radosław Sieraj wrócili właśnie z Czeldzi, gdzie rozegrano Mistrzostwa Polski Saunamistrzów 2020.

Reklama

Mistrzostwa Polski Saunamistrzów 2020 odbyły się w dniach 10-13 września. Ich gospodarzem był Pałac Saturna w Czeladzi z unikalnym miejscem, jakim są Termy Rzymskie.

To właśnie tam, w największej na świecie saunie, saunamistrzowie z Chełmskiego Parku Wodnego „wymachali” swój sukces.

– To, że są świetni, że pracują z najwyższym zaangażowaniem i największą pasją wiedzieliśmy w Parku od zawsze. Jednak  satysfakcjonującym potwierdzeniem ich wyjątkowego kunsztu są zdobyte wysokie noty w Ogólnopolskich Mistrzostwach – ciszy się Małgorzata Dulska z działu marketingu chełmskiego aquaparku.

Emilia Wełna zajęła wicemistrzostwo w zawodach indywidualnych. Natomiast Radosław Sieraj zdobył mistrzostwo w zawodach drużynowych.
Gratulujemy!

Dzięki ich sukcesom, także Chełmski Park Wodny zyskuje sławę, a tamtejsze Saunarium miano jednego z najlepszych w kraju.

***

Strefa Saun Wewnętrznych czyli Saunarium w Chełmskim Parku Wodnym to kompleks czterech  saun – Biosauny, Sauny Ruskiej Bani, Sauny Fińskiej i Sauny Parowej.
Ceremonie saunowe odbywają się w Biosaunie. To specjalne rytuały, podczas których saunamistrzowie w rytm muzyki, za pomocą wachlarzy lub w sposób specjalny machając ręcznikami, rozpylają olejki eteryczne.
Cena pobytu w Strefie Saun to 27 zł (ulgowy 22 zł) za godzinę. Bilet daje możliwość korzystania z całej Strefy Basenowej oraz Strefy Słońca i Relaksu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA