REKLAMA
,
Sukces saunamistrzów z chełmskiego aquaparku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mamy w Chełmie dwoje mistrzów ceremonii saunowej. Emilia Wełna i Radosław Sieraj wrócili właśnie z Czeldzi, gdzie rozegrano Mistrzostwa Polski Saunamistrzów 2020.

Reklama

Mistrzostwa Polski Saunamistrzów 2020 odbyły się w dniach 10-13 września. Ich gospodarzem był Pałac Saturna w Czeladzi z unikalnym miejscem, jakim są Termy Rzymskie.

To właśnie tam, w największej na świecie saunie, saunamistrzowie z Chełmskiego Parku Wodnego „wymachali” swój sukces.

– To, że są świetni, że pracują z najwyższym zaangażowaniem i największą pasją wiedzieliśmy w Parku od zawsze. Jednak  satysfakcjonującym potwierdzeniem ich wyjątkowego kunsztu są zdobyte wysokie noty w Ogólnopolskich Mistrzostwach – ciszy się Małgorzata Dulska z działu marketingu chełmskiego aquaparku.

Emilia Wełna zajęła wicemistrzostwo w zawodach indywidualnych. Natomiast Radosław Sieraj zdobył mistrzostwo w zawodach drużynowych.
Gratulujemy!

Dzięki ich sukcesom, także Chełmski Park Wodny zyskuje sławę, a tamtejsze Saunarium miano jednego z najlepszych w kraju.

***

Strefa Saun Wewnętrznych czyli Saunarium w Chełmskim Parku Wodnym to kompleks czterech  saun – Biosauny, Sauny Ruskiej Bani, Sauny Fińskiej i Sauny Parowej.
Ceremonie saunowe odbywają się w Biosaunie. To specjalne rytuały, podczas których saunamistrzowie w rytm muzyki, za pomocą wachlarzy lub w sposób specjalny machając ręcznikami, rozpylają olejki eteryczne.
Cena pobytu w Strefie Saun to 27 zł (ulgowy 22 zł) za godzinę. Bilet daje możliwość korzystania z całej Strefy Basenowej oraz Strefy Słońca i Relaksu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
REKLAMA