REKLAMA
,
Świąteczny koncert z bajkami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Świąteczny koncert bajkowy” w wykonaniu Kasi Łaski to propozycja Krasnostawskiego Domu Kultury. Zapraszamy nie tylko dzieci, w najbliższą niedzielę 7 stycznia br.

Reklama

Kasia Łaska wystąpi z towarzyszeniem Artura Gierczaka (gitara). Na koncert złożą się ulubione przez dzieci piosenki z bajek m.in. z „Krainy Lodu”, „Małej Syrenki” czy „Toy Story”. Oczywiście w koncercie nie może zabraknąć wielkiego hitu „Mam tę moc”, który Kasia Łaska wykonuje w bajce „Kraina Lodu”, użyczając swego głosu uwielbianej przez dzieci Elsie.

Ponadto usłyszymy piosenki z filmów i musicali, które wokalistka wykonuje na największych scenach muzycznych w Polsce m.in w Teatrze Roma i Teatrze Muzycznym w Łodzi. Zabrzmią dźwięki z takich musicali jak „Miss Saigon”, „Cabaret” i „Uwierz w Ducha”.

 

W 2008 roku Kasia poznała Jona Lorda (Deep Purple), który po koncercie w Płocku zaprosił ją do stałej współpracy przy projekcie „Concerto for group and orchestra”. Przez kolejne cztery lata zagrali wspólnie blisko 50 koncertów w najpiękniejszych salach koncertowych świata m.in. w Niemczech, Luksemburgu, Szwajcarii, Brazylii, Korei, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rosji, na Ukrainie, Węgrzech, we Włoszech i Francji, a w 2010 roku w Sali Kongresowej w Warszawie. W 2011 roku w Wielkiej Brytanii swoją premierę miał album Jon Lord LIVE z koncertu w Bukareszcie, wydany na CD i DVD.
Jon Lord zaprosił również Kasię do wykonania partii wokalnej wersji studyjnej albumu „Concerto…”, gdzie zaśpiewała obok takich artystów jak Steve Balsamo, Joe Bonamassa, Darin Vasilev, Bruce Dickinson (Iron Maiden), Steve Morse (Deep Purple) oraz Guy Pratt (Pink Floyd). Nagrania odbyły się w słynnym Abbey Road Studio w Londynie. Płyta ukazała się we wrześniu 2012 i jest dostępna w sklepach muzycznych na całym świecie.

Koncert odbędzie sie w sali widowiskowej KDK,w niedzielę 7 stycznia 2018 r., o godz. 17. Bilety 25 zł (20 zł ulgowy) do nabycia w kasie KDK oraz na www.bilety.krasnystaw.pl.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA