REKLAMA
,
Święta spędzi za kratkami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najbliższe 3 miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 27-letni chełmianin. Za to, że zaatakował i pobił pałką teleskopową mężczyznę. A to nie jedyne jego przewinienie.

Reklama

Policjanci kryminalni zatrzymali we wtorek (7 grudnia) 27-letniego mieszkańca Chełma. Chodziło o pobicie pałką teleskopową 23-letniego mieszkańca gminy Wierzbica. Do zdarzenia doszło pod koniec listopada br. na budowie w jednej z miejscowości w gminie Chełm. Pokrzywdzonemu udzielona została pomoc medyczna. Z jego relacji wynikało, że znał napastnika, a powodem takiego zachowania miał być fakt kontaktowania się z jego znajomą.

Jak się okazało, to nie jedyne przewinienie zatrzymanego. Chełmianin ma na swoim koncie także usiłowanie wymuszenia rozbójniczego, kradzież z włamaniem do samochodu i jego krótkotrwałe użycie. Sąd w październiku br. zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy z możliwością zmiany po wpłaceniu poręczenia majątkowego.

Zatrzymanemu przedstawione zostały zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Również w tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Wczoraj (9 grudnia) Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania  na trzy miesiące.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA