REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Święta spędzi za kratkami
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Najbliższe 3 miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 27-letni chełmianin. Za to, że zaatakował i pobił pałką teleskopową mężczyznę. A to nie jedyne jego przewinienie.

Reklama

Policjanci kryminalni zatrzymali we wtorek (7 grudnia) 27-letniego mieszkańca Chełma. Chodziło o pobicie pałką teleskopową 23-letniego mieszkańca gminy Wierzbica. Do zdarzenia doszło pod koniec listopada br. na budowie w jednej z miejscowości w gminie Chełm. Pokrzywdzonemu udzielona została pomoc medyczna. Z jego relacji wynikało, że znał napastnika, a powodem takiego zachowania miał być fakt kontaktowania się z jego znajomą.

Jak się okazało, to nie jedyne przewinienie zatrzymanego. Chełmianin ma na swoim koncie także usiłowanie wymuszenia rozbójniczego, kradzież z włamaniem do samochodu i jego krótkotrwałe użycie. Sąd w październiku br. zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy z możliwością zmiany po wpłaceniu poręczenia majątkowego.

Zatrzymanemu przedstawione zostały zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Również w tej sprawie policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Wczoraj (9 grudnia) Sąd Rejonowy w Chełmie przychylił się do wniosku i zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania  na trzy miesiące.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama