REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Świnka Peppa na żywo!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy. W ChDK zobaczymy go w sobotę, 1 lutego.

Reklama

Po raz pierwszy w Polsce bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny.
Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą – Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy. Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz.

Spektakl trwa 80 minut, w tym 20-minutowa przerwa. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.swinkapeppanazywo.pl

Zapraszamy do ChDK na spektakl “Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka”, w sobotę, 1 lutego, godz. 10:00, 13.00 lub 16.00. Bilety po 35, 50 i 65 zł.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama