REKLAMA
,
Świnka Peppa na żywo!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy. W ChDK zobaczymy go w sobotę, 1 lutego.

Reklama

Po raz pierwszy w Polsce bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny.
Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą – Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy. Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz.

Spektakl trwa 80 minut, w tym 20-minutowa przerwa. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.swinkapeppanazywo.pl

Zapraszamy do ChDK na spektakl „Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka”, w sobotę, 1 lutego, godz. 10:00, 13.00 lub 16.00. Bilety po 35, 50 i 65 zł.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA