REKLAMA
,
Sylwester dla twojego dziecka
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

10688406_873409516014501_2486902961253463715_oWszystkich pochłaniają przygotowania do świąt, ale nie zapominajmy, że kilka dni po świętach obchodzić będziemy Sylwestra. Dorośli chcą się bawić, ale jak tego dokonać, kiedy w domu są małe dzieci?

Reklama

Sylwestrowa noc to zawsze kwestia logistyczno-problematyczna wszystkich rodziców, którzy chcieliby w ten szczególny wieczór wytańczyć się, odprężyć, zrelaksować. Małe dzieci uniemożliwiają ten proces, chyba że można oddać je pod opiekę dziadków. Czy dzieci są wówczas szczęśliwe? To już kwestia indywidualna, ale w tym roku rodzice znajda ofertę szczególną.

Jak zapewnić pociechom świetną zabawę sylwestrową, z poczęstunkiem, rekreacją i przede wszystkim pod opieką czujnych oczu wykwalifikowanych opiekunów? Bajkowy Ogród przy ul. S. Żeromskiego 44A zaprasza wszystkie dzieci do 9 roku życia na zabawę sylwestrową pełną atrakcji. Prócz wyżywienia zapewnione będą gry, zabawy, bajki, a także nocleg i śniadanie noworoczne. Impreza rozpoczyna się 31 grudnia o godzinie 17:00, natomiast kończy 1 stycznia o godzinie 10:00. Ilość miejsc jest ograniczona, a warto zapewnić dziecku niezapomniane wrażenia za jedyne 50 zł!

Myślicie, że taka inicjatywa sprawdzi się w naszym mieście?

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA