REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Sylwester dla twojego dziecka
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

10688406_873409516014501_2486902961253463715_oWszystkich pochłaniają przygotowania do świąt, ale nie zapominajmy, że kilka dni po świętach obchodzić będziemy Sylwestra. Dorośli chcą się bawić, ale jak tego dokonać, kiedy w domu są małe dzieci?

Reklama

Sylwestrowa noc to zawsze kwestia logistyczno-problematyczna wszystkich rodziców, którzy chcieliby w ten szczególny wieczór wytańczyć się, odprężyć, zrelaksować. Małe dzieci uniemożliwiają ten proces, chyba że można oddać je pod opiekę dziadków. Czy dzieci są wówczas szczęśliwe? To już kwestia indywidualna, ale w tym roku rodzice znajda ofertę szczególną.

Jak zapewnić pociechom świetną zabawę sylwestrową, z poczęstunkiem, rekreacją i przede wszystkim pod opieką czujnych oczu wykwalifikowanych opiekunów? Bajkowy Ogród przy ul. S. Żeromskiego 44A zaprasza wszystkie dzieci do 9 roku życia na zabawę sylwestrową pełną atrakcji. Prócz wyżywienia zapewnione będą gry, zabawy, bajki, a także nocleg i śniadanie noworoczne. Impreza rozpoczyna się 31 grudnia o godzinie 17:00, natomiast kończy 1 stycznia o godzinie 10:00. Ilość miejsc jest ograniczona, a warto zapewnić dziecku niezapomniane wrażenia za jedyne 50 zł!

Myślicie, że taka inicjatywa sprawdzi się w naszym mieście?

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama