REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Sylwester w kinie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

To ciekawa propozycja dla kinomanów. Chełmski Dom Kultury zaprasza do “Zorzy” na Filmową Noc Sylwestrową.

Będzie to noc w rytmach swingu i bossa nowy, które zapewnią uczestnikom chełmscy muzycy.

Na ekranie zobaczymy filmy:

– Judy w reż. Ruperta Goolda. Zima 1968 roku. Ciesząca się ogromną popularnością Judy Garland (w tej roli Renee Zellweger) przybywa do Londynu na serię koncertów. Zobacz zwiastun.

– Mayday w reż. Sama Akina. Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Co z tego wyniknie? Zobacz zwiastun.

– Futro z misia w reż. duetu Michał Milowicz, Kacper Anuszewski. Boss podhalańskiej mafii, Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów marihuany, która okazała się… ziołową herbatką. Zobacz zwiastun.

Organizatorzy Filmowej Nocy Sylwestrowej zadbali nie tylko o doznania duchowe uczestników, ale także o potrzeby ciała. Będzie szwedzki stół i drink bar w kawiarni “Zorza” oraz szampan na powitanie Nowego Rok.

Filmowa Noc Sylwestrowa rozpocznie się o godz. 19.00, 31 grudnia. Bilety po 100 zł do kupienia w kasach ChDK lub kina Zorza.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*