REKLAMA
,
Szczęśliwy finał poszukiwań 33-latki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy mundurowi dostali w poniedziałek zawiadomienie o zaginięciu 33-letniej kobiety. Jak się okazało mieszkanka Dąbrowy Górniczej przebywała na terenie gminy Ruda-Huta pod opieką rodziców. Kobieta jest niezdolna do samodzielnej egzystencji, dlatego ważne było, by szybko ją odnaleźć.

Reklama

– W poniedziałek około godziny 18 dyżurny chełmskiej policji otrzymał zgłoszenie  o zaginięciu 33-letniej kobiety.  Jak wynikało z zawiadomienia ojca, niezdolna do samodzielnej egzystencji, ubezwłasnowolniona córka samowolnie opuściła miejsce zamieszkania – wyjaśnia nam Aneta Wojnarowska z Chełmskiej policji.

Mundurowi natychmiast ruszyli na poszukiwania 33-latki. W akcję zostali zaangażowani chełmscy policjanci oraz funkcjonariusze Straży Granicznej. Na miejsce przybyli również strażacy z miejscowych OSP, rodzina oraz mieszkańcy.

Do akcji włączyli się również członkowie Stowarzyszenia STORAT z Rzeszowa wraz z psami oraz paralotniarz z  KSP Krasnystaw. Kilka minut po godzinie 5 pies Ozi wraz ze swoim przewodnikiem odnalazł  kobietę na bagnie w kompleksie leśnym.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA