REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Szczęśliwy finał poszukiwań 33-latki
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chełmscy mundurowi dostali w poniedziałek zawiadomienie o zaginięciu 33-letniej kobiety. Jak się okazało mieszkanka Dąbrowy Górniczej przebywała na terenie gminy Ruda-Huta pod opieką rodziców. Kobieta jest niezdolna do samodzielnej egzystencji, dlatego ważne było, by szybko ją odnaleźć.

– W poniedziałek około godziny 18 dyżurny chełmskiej policji otrzymał zgłoszenie  o zaginięciu 33-letniej kobiety.  Jak wynikało z zawiadomienia ojca, niezdolna do samodzielnej egzystencji, ubezwłasnowolniona córka samowolnie opuściła miejsce zamieszkania – wyjaśnia nam Aneta Wojnarowska z Chełmskiej policji.

Mundurowi natychmiast ruszyli na poszukiwania 33-latki. W akcję zostali zaangażowani chełmscy policjanci oraz funkcjonariusze Straży Granicznej. Na miejsce przybyli również strażacy z miejscowych OSP, rodzina oraz mieszkańcy.

Do akcji włączyli się również członkowie Stowarzyszenia STORAT z Rzeszowa wraz z psami oraz paralotniarz z  KSP Krasnystaw. Kilka minut po godzinie 5 pies Ozi wraz ze swoim przewodnikiem odnalazł  kobietę na bagnie w kompleksie leśnym.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*