REKLAMA
,
Sztuka rzeźbienia w darach natury
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERACarving – sztuka rzeźbienia w warzywach i owocach po raz kolejny zagości w Centrum Szkoleń i Animacji. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Koniecznie musisz zobaczyć jak to jest zrobione.

Reklama


Już 4 grudnia w godzinach 16:00-20:00 w Centrum Szkoleń i Animacji w Chełmie przy ul. Reformackiej 5a odbędzie się kurs carvingu prowadzony przez Agnieszkę Mielniczuk. Carving jest sztuką rzeźbienia w darach natury – warzywach i owocach. Jeśli chcesz, by dekoracje twojego stołu zapierały gościom dech w piersiach, koniecznie musisz się tam zjawić. Kurs carvingu to doskonała okazja nie tylko na poszerzenie umiejętności czy miłe spędzenie popołudnia, ale przede wszystkim możliwość poznania czegoś nowego. Przed świętami Bożego Narodzenia gospodynie mogą nauczyć się sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach, która ubogaci wasz świąteczny stół.
Zapisy jeszcze trwają, ale spieszcie się. Cena kursu to 80 zł. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo, telefonicznie lub osobiście. Po szczegóły zaglądajcie TUTAJ

Zdjęcia: Centrum Szkoleń i Animacji

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA