REKLAMA
,
Szymonowicz i Dudek jadą na mistrzostwa świata
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Patrycja Dudek i Szymon Szymonowicz reprezentujący Cement Gryf Chełm będą bronić barw Polski podczas Mistrzostw Świata Kadetów w zapasach. Zawody będą rozgrywane w Grecji.

Najlepsi młodzi atleci ze wszystkich kontynentów swoje zmagania o medale stoczą w Atenach – jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy z zabytkami kultury antycznej. Początek zmagań przewidziano na 5, a ich zakończenie na 10 września br.

Reklama

Patrycja Dudek, której trenerem jest Dariusz Kucharski od początku tegorocznego sezonu prezentuje wysoką formę zdobywając medale w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Podczas rozgrywanych w Drzonkowie Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w znakomitym stylu zdobyła złoty medal i stanęła na najwyższym podium. W tegorocznych Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Bośni i Hercegowinie zajęła VII miejsce. Patrycja jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie.

Podopieczny trenera Andrzeja Głąba zrealizował perspektywiczny plan przygotowań do Mistrzostw Świata biorąc udział w zgrupowaniach kadry narodowej i licznych turniejach ogólnopolskich. Szymon Szymonowicz zdobył w maju b.r. tytuł Mistrza Polski. Sukcesy odnosił również na zagranicznych matach. W lipcowych Mistrzostwach Europy Kadetów zajął wysoko punktowane V miejsce. Szymon jest uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA