REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
 Szymonowicz trzeci na świecie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Wspaniały sukces Szymona Szymonowicza! Na hiszpańskich matach zawodnik MKS Cement-Gryf Chełm w znakomitym stylu zdobył brązowy medal. Gratulujemy!

Reklama

W Hiszpanii w nadmorskim mieście Ponteverda rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Świata do lat 23 w zapasach. Wspaniały sukces na hiszpańskich matach odniósł walczący w reprezentacji Polski zawodnik Cementu-Gryfa Chełm Szymon Szymonowicz. W znakomitym stylu zdobył brązowy medal. Tym samym obronił swoją pozycję  z ubiegłego roku.

Szymon w drodze do medalu zaprezentował bardzo dobre przygotowanie taktyczne i techniczne, przeciwników pokonał z dużą przewagą. W trzech walkach wyższość Szymona musieli uznać zawodnicy: Satoki Mukai z Japonii, Nikolaos Iosifidis z Grecji oraz Lachin Valiyev z Azerbejdżanu i pokonani zeszli z maty. W starciu półfinałowym Szymon uległ nieznacznie na punkty 4-1 Węgrowi Istvanowi Takacs, późniejszemu Mistrzowi Świata. W walce o brązowy medal Szymonowicz pokonał reprezentanta Gruzji Beka Melelashvili 4-1.

Medal Szymonowicza jest czwartym  zdobytym przez reprezentantów klubu Cement- Gryf Chełm w najważniejszych imprezach w tym roku (Mistrzostwa Świata i Europy ).

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama