REKLAMA
,
Tajemniczy zgon przy Alei Przyjaźni
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W czwartek około godziny 7.30 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Nie żyje mężczyzna, który szedł Aleją Przyjaźni. Nie wiadomo dokładnie co się mogło wydarzyć. Na miejscu interweniowały dwie karetki pogotowia i policja. 

Reklama

– Zmarł mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości. Nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia, być może się przewrócił i w skutek tego zmarł – informuje Ewa Czyż, rzecznik prasowy chełmskich policjantów. – Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora. Jest jeszcze zbyt wcześnie, by podawać szczegóły tego zdarzenia.

Chełmscy policjanci postarają się dowiedzieć kim był mężczyzna i ustalić co dokładnie się stało. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od pana Macieja, który chciał również zwrócić uwagę na inny problem związany z tego typu zdarzeniami.

– Na drodze w stronę Dorohuska korek. Każdy zwolnił do 10 km/h ponieważ ratowanie komuś życia w Chełmie mieszkańcy sprowadzają do rangi wydarzenia. Czy na prawdę musicie się przyglądać i utrudniać ruch? Czy możecie dać w spokoju wykonywać swoja pracę ratownikom medycznym? Oczywiście zwolnić można, ale nie w taki sposób by się zatrzymać. Zdarzenie to miało miejsce na trawniku. Nikt nie utrudniał ruchu poza spragnionymi wrażeń gapiami – pisze do naszej redakcji pan Maciej.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA