REKLAMA
,
Talenty u Czarniecczyków
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jubileuszowa X edycja Wojewódzkiego Konkursu „MAM TALENT u CZARNIECCZYKÓW” odbędzie się 31 stycznia.

Reklama

„Mam talent u Czarniecczyków” to regionalny konkurs organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie. Młodzi utalentowani z całego woj. lubelskiego prezentują swoje umiejętności i talenty. Wśród uczestników byli już m.in. wokaliści, instrumentaliści, tancerze, a także – rok temu – iluzjoniści.

 Drodzy Uczestnicy, Nauczyciele! Nie możemy się doczekać kolejnych zmagań utalentowanej młodzieży na profesjonalnej scenie! – czytamy na stronie wydarzenia.

Szczegółowe informacje o konkursie, a także dokumenty: regulamin, harmonogram, załączniki znajdziecie tutaj.

Organizatorem konkursu jest samorząd uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Celem przedsięwzięcia jest m.in. rozwijanie kreatywności młodzieży, promowanie młodych talentów, a także rozwijanie współpracy pomiędzy szkołami województwa lubelskiego.

Na najlepszych czekają nagrody finansowe i rzeczowe. Ubiegłoroczną edycję konkursu wygrał Michał Kowalczuk z I LO w Chełmie. Pisaliśmy o tym tutaj.

– Właśnie rozpoczynamy odliczanie do Finału X- Jubileuszowej edycji „Mam Talent u Czarniecczyków”! I już teraz zapraszamy wszystkich 31 stycznia do Chełmskiego Domu Kultury, na niezapomniane widowisko i moc wrażeń, które na pewno zapadną Wam w pamięci! – kuszą organizatorzy.

W tym roku swój udział w konkursie zapowiedziało 30 młodych utalentowanych z 19 szkół. Będą też goście specjalni – zwycięzcy ‚Mam talent…’ z poprzednich lat.

Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Chełma.

Zapraszamy na konkurs w czwartek, 31 stycznia, godz. 10.00, sala widowiskowa Chełmskiego Domu Kultury. Wstęp na imprezę  jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki – do odbioru w sekretariacie I LO (Czarnieckiego 8).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA