REKLAMA
,
Taneczne medale rozdano w Siennicy Różanej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na starcie stanęło prawie 180 par w różnych kategoriach i klasach. W Siennicy Różanej zainaugurowany został polski sezon taneczny 2021/2022.

Reklama

Miniony weekend upłynął w rytmach tanecznych rozbrzmiewających w Siennicy Różanej. Tam imprezy mistrzowskie organizowane przez Chełmskie Centrum Tańca Rytm i Urząd Gminy w Siennicy Różanej zainaugurowały polski sezon taneczny 2021/2022.

Rywalizacja sportowa objęła zawodników Mistrzostw Polski PTT Formacji Tanecznych, Show Par Dorosłych, Grand Prix Polski PTT i XI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Rytm 2021.

Na starcie stanęło prawie 180 par w różnych kategoriach i klasach tanecznych. Na parkiecie mogliśmy także podziwiać tancerzy z Norwegii, jak i finalistów Mistrzostw Świata w kombinacji 10 tańców oraz gwiazdy telewizyjnego show „Taniec z gwiazdami”. Hala Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego rozbrzmiewała przepiękną muzyką taneczną. Całości towarzyszyła atmosfera dobrej zabawy i uznania dla kunsztu startujących tancerzy. Zobaczcie to na filmie.

Tancerze, którzy na co dzień ćwiczą w Chełmskim Centrum Tańca Rytm, kilkunastokrotnie stawali na podium w wielu kategoriach. Organizatorzy ze szczególną satysfakcją odnotowali start pierwszej w dziejach chełmskiego tańca pary seniorskiej, która także wygrała swoją konkurencję!

Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA