REKLAMA
,
Taneczny sukces Pauliny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmianka Paulina Żukowska z partnerem Jakubem Wicińskim zajęli IV miejsce w rywalizacji par sportowych. W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się klasowe Mistrzostwa Polski w tańcu towarzyskim.

Reklama

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się w połowie marca klasowe Mistrzostwa Polski w tańcu towarzyskim. W rywalizacji par sportowych o najwyższej w Polsce klasie tanecznej „A”, chełmianka Paulina Żukowska wraz z partnerem Jakubem Wicińskim, zajęli wysokie IV miejsce. Oboje reprezentują klub Zamek Lublin. W mistrzowskiej rywalizacji brało udział 30 najlepszych par z całej Polski.

Jest to jedno z najważniejszych osiągnięć w trwającej 12 lat karierze Pauliny. Warto tu zaznaczyć, że Paulina i Jakub mają po 19 lat, zaś rywalizację toczą z parami starszymi od siebie i bardziej doświadczonymi. Ich opiekunami są Aneta i Łukasz Pawlak. Przygotowanie do Mistrzostw Polski para zawdzięcza również Chełmskiemu Domowi Kultury, gdzie Paulina stawiała pierwsze kroki oraz przychylności dyrektor placówki i opiekunki klubu „Takt”.
Najbliższy czas zapowiada się dla pary równie pracowicie, zbliżają się bowiem turnieje z cyklu Grand Prix Polski. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Pauliny i Jakuba!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA