REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Targi możliwości
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Uczyć się, pracować, a może jedno i drugie? Zapraszamy na Targi Edukacji i Pracy do Rejowca Fabrycznego. Tam możecie znaleźć odpowiedzi.

Reklama

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym organizuje Targi Edukacji i Pracy pod hasłem ,,Świadomie do celu”. Zaplanowano je na 15 marca  br. z myślą głównie o uczniach szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu.

Jaki zawód wybrać? Jak ukierunkować swoją karierę zawodową? Studia, praca, a może jedno i drugie? Przed takim dylematem stoi wielu młodych ludzi. Dobrą okazją do rozeznania się na rynku zatrudnienia będą rejowieckie targi.

Program targów zapowiada się interesująco. Zaplanowano m.in.:

– prezentacje ofert edukacyjnych szkół ponadgimnazjalnych i policealnych z Chełma, Biłgoraju, Krasnegostawu, Lublina;
– spotkania z pracodawcami oferującymi konkretne miejsca pracy;
– prezentacje krajowych i zagranicznych ofert pracy;
– informacje dotyczące usług oraz form wsparcia udzielanych przez Ochotnicze Hufce Pracy oraz Publiczne Służby Zatrudnienia;
– oferty Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Chełmie, Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Chełmie, Centrum Nauki i Biznesu ,, Żak” w Chełmie, CKU w Chełmie;
– … i wiele innych.

 – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – młodzież uczącą się, młodzież poszukującą pracy, osoby bezrobotne i tych, którzy chcą zrealizować swój cel – mówi Elżbieta Rorenberg, doradca zawodowy MCK OHP.

Targi Edukacji i Pracy ,,Świadomie do celu” odbędą się 15 marca  2018 roku, o godz. 10, w sali konferencyjnej ,,Starej Kotłowni”, ul. Wschodnia 32, w Rejowcu Fabrycznym.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama