REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Reklama

Na Pl. Łuczkowskiego w Chełmie odbyły się 26 września Tragi Pracy oraz już czwarta edycja  Biegu po sukces zorganizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie, w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim w Lublinie.

Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży z chełmskich szkół średnich, zwycięskie miejsca zostały wyróżnione pucharami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Każdy z uczestników dostał  pakiety startowe i oczywiście medal. Wszystkie osoby biorące udział w Targach miały okazję porozmawiać z przedstawicielami agencji pośrednictwa pracy oraz zasięgnąć porady specjalistów zajmujących się szeroko rozumianą karierą zawodową. Dodatkową atrakcją był udostępniony przez WORD w Chełmie symulator zderzeń i dachowania, na którym młodzież mogła doświadczyć jak zachowuje się ludzkie ciało podczas dachowania pojazdu i jakie są realne skutki tak ekstremalnej sytuacji.

Mimo niesprzyjającej aury podczas wydarzenia panowała  atmosfera sportowej rywalizacji, a większość biegaczy zapowiedziała już chęć wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji biegu.

Wydarzenie objęte było patronatem honorowym Poseł do Parlamentu Europejskiego Beaty Mazurek oraz Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego.
Zarówno Targi Pracy jak i Bieg współfinansowane były ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”. Sportowy duch imprezy połączony był z promocją województwa lubelskiego – obszaru, którego potencjałem jest aktywna postawa mieszkańców sprzyjająca wszechstronnemu rozwojowi.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
Aleja 3 Maja w remoncie
Aleja 3 Maja w remoncie
REKLAMA