REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Targi Rękodzieła od kuchni
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

10734161_766213733415528_5880017831992639389_nCentrum Szkoleń i Animacji w Chełmie ma pełne ręce roboty. Wraz z Chełmskim Domem Kultury przygotowują już II Edycję Przedświątecznych Targów Rękodzieła, a oto kilka najświeższych informacji.

Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, że w tym roku CHDK po raz kolejny gościć będzie twórców rękodzieła na przedświątecznych targach, oczywiście ucieszyliśmy się niezmiernie. Targi tego typu to doskonała okazja do zaprezentowania się i swoich umiejętności, poznania innych twórców, zdobycia nowych doświadczeń. Nie można zapominać, że zapominalscy znajdą na targach idealne prezenty gwiazdkowe dla swoich bliskich. Po co robić zakupy w marketach, kiedy można wspierać lokalnych twórców tworzących prosto z serducha?

Jak w tej chwili wygląda organizacja? Udało nam się dowiedzieć od głównych organizatorów, że w tej chwili swój udział zgłosiło aż 30 Twórców z całej Lubelszczyzny. Wolne miejsca jeszcze są, ale należy się spieszyć z rezerwacją. Zainteresowanie jest naprawdę ogromne.

Zaglądajcie także na stronę wydarzenia na facebooku. Wciąż wstawiane są tam nowości. Na pewno znajdziecie coś dla siebie 🙂

Zdjęcia: II Przedświąteczne Targi Rękodzieła

 

No votes yet.
Please wait...
Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*