REKLAMA
,
Teatr dla całej rodziny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Spektakl „Mały Książę” to doskonała okazja, by całą rodziną wybrać się do teatru. Zapraszamy na inscenizację książki Antoine’a Saint-Exupery’ego do ChDK.

Reklama

Przedstawienie „Mały Książę” zaprezentuje Teatr Es z Siedlec. Bajkową scenografię wzbogacą wizualizacje, a ważną częścią spektaklu będzie oprawa muzyczna i piosenki napisane przez Ulę Gotowicką z muzyką Waldemara Koperkiewicza.

Mały Książę – mieszkaniec dalekiej planety trafia na Ziemię i odkrywa wszystko to, co wydaje nam się znajome i oczywiste. Patrząc jednak na nas z boku i z dystansem, z dziecięcym zdziwieniem przypomina nam, czym jest miłość, przyjaźń, wierność, dobro i zło. Wyjątkowość tego utworu należy rozpatrywać w szerszym kontekście: pozornie jest to lektura przeznaczona dla dzieci, jednak pod warstwą baśniowej fabuły, znajduje się też wątek realistyczny i psychologiczny.

Chełmski Dom Kultury zaplanował dla nas trzy spektakle: 30 września (niedziela), godz. 15.00 zapraszamy dzieci z rodzicami; natomiast 1 października, o godz. 8.30 i 10.00 odbędą się spektakle dla szkół i grup zorganizowanych. Bilety po 20 zł do kupienia w ChDK.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA