REKLAMA
,
Teatr dla dzieci „Przy Czapli”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Ostatnie drzewo” to pierwszy z letnich spektakli dla dzieci proponowanych przez chełmski MDK. A będą kolejne.

Reklama
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie przyzwyczaił już najmłodszą chełmską publiczność do letnich spektakli. Każdego roku do Chełma ośrodek zapraszał z całego kraju najlepsze przedstawienia dla dzieci. Pokazywane były w plenerze, co stanowiło dodatkową atrakcję. Tak będzie i w te wakacje.
Pierwszy spektakl Chełmskich Wakacji Teatralnych organizowanych przez MDK, zobaczymy już w sobotę, 11 lipca. Początek o godz. 17.00, na skwerze „Przy Czapli” (ul. Czarnieckiego 8). Będzie to „Ostatnie drzewo” – przedstawianie w wykonaniu aktorów teatru „Conieco” z Białegostoku.
Mieszkańcy wioski położonej w lesie, wiedzeni żądzą bogactwa, wycinają wszystkie pobliskie drzewa. Dopiero wtedy zauważają, jak źle zrobili. Nadzieję przywraca mały Hubercik, który oddaje wszystkie nasiona, by posadzić nowy las.
Aby obejrzeć spektakl, trzeba wcześniej zaopatrzyć się w bezpłatną wejściówkę. Są do odebrania w MDK przy ul. Pocztowej 41 (godz. 9-15), w MDK Przy Czapli, ul. Czarnieckiego 8 (godz. 9-15) i w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej, ul. Lubelska 63 (godz. 8-17).
Chełmskie Wakacje Teatralne to cykl bezpłatnych, plenerowych spektakli poprzedzonych profilaktycznymi zabawami integracyjnymi dla całych rodzin. Przedsięwzięcie jest współfinansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmie.
Kolejne spektakle zaplanowane są na 25 lipca, 8 sierpnia i 22 sierpnia. W przypadku niepogody, przedstawienia zostaną przeniesione do sali gimnastycznej w budynku przy Czarnieckiego 8.
Zapraszamy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Ostatnie pożegnanie Mikusa
Ostatnie pożegnanie Mikusa
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
REKLAMA