REKLAMA
,
Teraz to Kamila ,,pomaga” innym chorym
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kamila przegrała nierówną walkę z podstępną chorobą w czwartkową noc – 24 sierpnia. Miała zaledwie 21 lat, a na portalu siepomaga.pl na jej leczenie udało się zebrać blisko 973 tysiące złotych.

Kamili, już niestety nie pomożemy, a słyszeliśmy, że Ślązakowie będą sobie teraz żyć za pozostałą kwotę. Nic z tych rzeczy!- komentują członkowie rodziny.

Cała pozostała kwota została przekazana na podopiecznych fundacji siepomaga. Pieniądze zdołały już pomóc 22-miesięcznej Zuzannie ze Szczecina, która ma szansę żyć ze zdrowym sercem. 2-letni Tomek (Motycz) wyszedł cało z walki z wrodzoną wadą serca, a 3-letni Krzyś z Torunia otrzymał protezy.

Reklama

Pomoc otrzymali również: Nikodem (3 lata, Sztumska Wieś) chorujący na nowotwór, Alex (3 lata, Warszawa) z chorobą układu przewodu pokarmowego, Nadia (5 miesięcy, Morawica) z wrodzoną wada serca oraz Konrad (21 lat, Dąbie) z porażeniem czterokończynowym.

Łącznie, na tą szóstkę dzieci i Konrada, przekazano 300 tysięcy zł.

Pozostało kilka dawek Solirisu, które trafią do kogoś potrzebującego. Wszystko,. co razem uzbieraliśmy i to czego dokonaliśmy nie pójdzie na marne. Wierzymy, ze Kamila również zgodziłaby się z naszą decyzją – dodają jej bliscy.

Gest rodziny Kamili poruszył również wszystkich internautów:

Jesteście wielcy, że pomagacie również tym pozostałym małym chorym dzieciom, które naprawdę bardzo tego potrzebują. Kamilka na pewno tam na górze jest z Was bardzo dumna – dodaje czytelniczka Monika.

Ludzie, jesteście piękni. Nie znam Was osobiście, ani żadnego z tych smyków, którym pomogliście, ale to jest niesamowite – dodaje Max.

Więcej informacji na stronie Kamili w mediach społecznościowych.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA