REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Tesco zniknie z mapy Chełma?
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Brytyjska prasa podaje, że sieć sklepów TESCO wycofuje się z Polski. Jeżeli do tego dojdzie, z mapy Chełma zniknie jeden z największych hipermarketów.

Sprzedaż oddziałów w Polsce, wiąże się głównie z utratą zatrudnienia przez pracowników. O to martwią się również mieszkańcy, dla których praca w chełmskim hipermarkecie była dotychczas jedynym źródłem dochodu. – Z uwagą wysłuchiwałam medialnych doniesień. Początkowo prasa informowała, że jest jakaś nadzieja na utrzymanie sieci, ale kiedy w innych krajach skracano godziny otwarcia, to zaczęliśmy mieć wielkie wątpliwości – mówi jeden z pracowników chełmskiego Tesco, który chciał pozostać anonimowy. Nieoficjalnym powodem decyzji prezesa brytyjskiej sieci, ma być przegrana walka ze sklepami, które mają o wiele tańszą ofertę.

O potwierdzenie informacji z prasy, poprosiliśmy pracowników biura prasowego Tesco. Niestety w odpowiedzi otrzymaliśmy, że “nie komentują spekulacji i pogłosek w tym temacie”. Przypominamy, że w budynku marketu, który znajduje się przy ulicy Lwowskiej, wcześniej mieściła się firma Agromet, która zajmuje się produkcją urządzeń rolniczych, hipermarket Maja, Eden oraz supermarket Tulipan.

Fot. Przemysław Świechowski

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*