REKLAMA
,
The best of BALLO
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

The best of BALLO – pod takim tytułem zorganizowany został taneczny projekt Zespołu Tańca Jazzowego z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Tancerki BALLO I – najstarszej, reprezentacyjnej formacji zespołu – przygotowały 21 września godzinny koncert dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.

Na widowni zasiedli młodzi tancerze z grup BALLO II, BALLO JUNIOR oraz BALERINKA działających w MDK. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Scenariusz koncertu to ubiegłoroczny repertuar BALLO I, na który składają się pokazy solowe, duety, mini formacje oraz choreografie formacyjne.
Kilkanaście prezentacji w wykonaniu najstarszych tancerek BALLO spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonej publiczności. Młodsze koleżanki z zespołu podziękowały za miłe popołudnie gorącymi brawami i różami.

Spotkanie miało na celu popularyzację tańca jazzowego oraz integrację wychowanków Zespołu Tańca Jazzowego BALLO. Pomysłodawczynią spotkania oraz nauczycielem wszystkich grup Zespołu Tańca Jazzowego jest Sabina Englot.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA