REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Reklama

Za nami koncert “The Best of Piotr Rubik”, nasza redakcja była na miejscu, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Prokurator Robert Scurvy

  Je nie mówię ze wszystko za darmo ale w Gminie Hanna mozna bylo za darmo posluchac magicznej muzyki zespołu Raz Dwa Trzy a nie pseudoreligijnej chaltury Rubika za kase w Kumowej Dolinie. Dla mnie to roznica jakosciowa, pal licho te 100.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Nie tak za darmo kolego ” Rap gra”.
  Kumowa Dolina kosztowała 15 mln zł w tym 5 mln zł z naszych podatków czyli z budżetu miasta. Do tego ok 3-3.5 mln zł rocznie kosztuje nas tz ” paździorow-kateringowa kultura”w tym ponad 2 mln zł dotacji z budżetu miasta. Reszta to przychody zyski z kina czy sali widowiskowej czyli zarobione na naszym majątku. Po to tylko żeby zrobić koncert Rubika dla kilkuset osób którzy i tak musieli zaplacić po ok 100 zł z bilet.
  ” Rżnął” nas na kasę i udaję jeszcze że tworzą kulturę. Najlepszy jest ten dyrektor w urzędzie od kultury co to się skarży na brak promocji miasta bo nie ma dobrych ponad lokalnych czy ogólnopolskich imprez kulturalnych organizowanych w Chełmie. Ano nie ma. To co było to pani dyrektor Paździor do społki z tym dyrektorem, Kazmierczakiem chyba , bo przecież do tej pory pracował w CHDK “wycieli w pień”! Szczyt hipokryzji. Ostania taką imprezę to miedzynarodowy znakomity, pod nazdorem Katedry Akordeonistyki Festiwal Akordeonowy który wyrzucili z Chełma. Przeniósł się chyba do Słupska czy jakoś tak!

  No votes yet.
  Please wait...
 • W twoim komentarzu najwazniejsze dwa slowa to “za darmo”. Pewnie. Wszystko za darmo!

  No votes yet.
  Please wait...
 • Prokurator Robert Scurvy

  Artysta jak artysta ale prwdziwej muzyki na poziomie w ta niedziele mozna bylo posluchac w gminie Hanna lub w Hrubieszowie i to za darmo.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama