REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
The Kings Of Time w kawiarni Lucy Caffee
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

10346602_861909367166236_3964241285351680982_nZespół The Kings of Time to wschodząca gwiazda muzyki rockowej. Młodzi muzycy prezentują swoje talenty muzyczne od 2010 roku, a ich najnowszy utwór pt. „Jak żyć” można usłyszeć w lubelskich rozgłośniach radiowych. W przyszły piątek zespół zagra koncert. Poznajcie szczegóły.


Już 5 grudnia o godzinie 19:00, tuż przed mikołajkami w kawiarni Lucy Caffee przy Placu Łuczkowskiego 11 odbędzie się koncert zespołu The Kings Of Time. W planowanym koncercie akustycznym wystąpią: Adrian Nafalski – wokal, Michał Klimczuk – instrumenty klawiszowe, Krzysztof Socha- gitara basowa, gitarzyści- Mikołak Kowalczyk i Adrian Bielecki. Jesteście ciekawi hitów jakie zagrają? A może nie znacie ich jeszcze i chętnie poznacie ich muzyczne popisy?
Bilety dostępne w cenie 5 zł na fanpage’u zespołu. Zapraszamy.

Zdjęcia: Lucy Caffee

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Wschodząca gwiazda muzyki rockowej? Ten ‘piosenkarz’ nie umie śpiewa

  No votes yet.
  Please wait...
  • Byłem i bardzo miło wspominam tę imprezę. A co do wokalu… polemizował bym z ,,czotenczosnek”. Chłopaczek śpiewa czysto. Ma pewne maniery ale taki widocznie jego urok. Ja i moi znajomi kupujemy zarówno jego jak i resztę składu.

   No votes yet.
   Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *