REKLAMA
,
Tomasz Wojciech Antoniuk do Sejmu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Szanowni Państwo, mieszkańcy Chełma, Krasnegostawu, Włodawy, Powiatu i Ziemi Chełmskiej !

Reklama

Wierzę, że mieszkańcy Chełma, Krasnegostawu, Włodawy, Powiatu i Ziemi Chełmskiej oczekują od samorządowców i polityków tego,aby zajmowali się efektywna pracą, a nie kłótniami.

Nie ważne jaką reprezentują opcję polityczną i z jakiej listy starowali do Rady Gminy, Rady Miejskiej, Rady Powiatowej czy też do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Trzeba w końcu zakończyć wojnę polsko-polską. W życiu samorządowców i polityków potrzebny jest zdrowy rozsądek, umiejętność zawierania kompromisów i rozumienia potrzeb naszych mieszkańców.

Żeby było to możliwe w Sejmie powinni zasiadać posłowie dostrzegający nasze problemy, pełni empatii dla wszystkich, znani z zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Przykładem bardzo dobrej współpracy w naszym mieście i powiecie jest wspólna realizacja remontów dróg, gdzie zgodnie współdziałają samorządy miasta i powiatu. Zarówno w Radzie Miejskiej, Radzie Powiatowej  w Hrubieszowie i Radach poszczególnych Gmin są radni, którzy rozumieją potrzebę wzajemnego wspierania się w remontach dróg i innych przedsięwzięciach. Bo zgoda buduje.

Godne przedstawienia jest też współdziałanie Pani Starosty i Pani Burmistrz Miasta. Im i samorządom Chełma, Krasnegostawu, Włodawy, Powiatów i Ziemi Chełmskiej może pomagać poseł z Hrubieszowa. Od Państwa głosu zależy czy tak się stanie. Wiele jeszcze zadań przed nami, wiele wyzwań i ciężkiej pracy.

Nikomu nie służy dobrze ideologia wojen, która zwykle prowadzi do konfliktów i podziałów obywateli.

W przekonaniu, że pora na tych, których charakteryzuje spokój, rozwaga, umiar i cierpliwość zdecydowałem się kandydować do Sejmu RP. Jestem na liście Koalicji Obywatelskiej wśród której są ludzie, którzy przez ostatnie lata przyczynili się do budowy wielu dróg na Zamojszczyźnie w tym obwodnicy dla Hrubieszowa, Powiatu i przejeżdżających przez nią samochodów.

Bardzo proszę Państwa o zaufanie i oddanie głosu na moją osobę.

 

Z wyrazami szacunku
Tomasz Wojciech Antoniuk
Lista nr 5 miejsce 8.

Materiał wyborczy Koalicyjnego KW Koalicja Obywatelska PO .N i PL Zieloni

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Marne szanse na mandat, KO już dziękujemy za 8 zmarnowanych dla Polski lat. Poza tym bratanie się z Fisz przed drugą turą rok temu odbije się czkawką temu, kto dla koryta zapomniał co było przez 12 lat w Chełmie.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA