REKLAMA
,
Tomek potrzebuje pomocy w walce o życie
Tomek potrzebuje pomocy w walce o życie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jedyną szansą dla 15 letniego Tomka z Włodawy jest nowoczesna terapia farmakologiczna. Jej roczny koszt to 50 tys. złotych. Rodzina i przyjaciele robią więc wszystko by te pieniądze zebrać.

Tomek potrzebuje pomocy w walce o życie. W tych zmaganiach nie jest sam. Jak mogą wspierają go najbliźsi. To jednak może być za mało. Walka o jego zdrowie, ma niestety brutalny wymiar finansowy.

Reklama

Szanowni Państwo, w obliczu bardzo krytycznej sytuacji Tomka Pańko z Włodawy, który choruje na złośliwy nowotwór kości, proszę o pomoc w nagłośnieniu zbiórki środków finansowych na zakup leku ratującego życie chłopca – napisała do nas w imieniu Rodziców  chłopca i zespołu moderatorów grupy Tomka pani nas Elżbieta Juchimiuk.  

Z historii Tomka zaprezentowanej na stronie internetowej zbiórki dowiadujemy się, że  w tak młodym wieku przeszedł już 8 chemioterapii, w tym jedną megachemię. 

Całą 8-mą klasę spędziłem w szpitalu ucząc się zdalnie – mówi Tomek.

Lada moment będzie miał podawany Pazopanibem – lek sprowadzany z USA, który w Polsce nie jest refundowany. Koszt rocznego leczenia tym specyfikiem to 50 000 zł. Po przyjęciu tego leku Tomek rozpocznie radioterapię. 

Nie wiemy, jak udźwignąć tak ogromny koszt… Prosimy o wsparcie naszej rodziny w tym trudnym czasie – apeluje mama chłopca. 

Wspólnie z rodzicami Tomasza Pańko i E. Juchimuk prosimy pomoc w zebraniu brakujących 25 tysięcy zł na roczną kurację. Zbiórkę pieniędzy na leczenie Tomka, rodzina prowadzi we współpracy z warszawską fundacją  „Znajdź Pomoc”. Więcej na jej temat znajdziecie na stronie internetowej

Jak pomóc Tomkowi

***

Przypominamy, że od kilku tygodni staramy się wspierać rodzinę małego Oliwiera w jej straniach o fundusze na leczenie malucha.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
REKLAMA