REKLAMA
,
Tomek potrzebuje pomocy w walce o życie
Tomek potrzebuje pomocy w walce o życie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jedyną szansą dla 15 letniego Tomka z Włodawy jest nowoczesna terapia farmakologiczna. Jej roczny koszt to 50 tys. złotych. Rodzina i przyjaciele robią więc wszystko by te pieniądze zebrać.

Tomek potrzebuje pomocy w walce o życie. W tych zmaganiach nie jest sam. Jak mogą wspierają go najbliźsi. To jednak może być za mało. Walka o jego zdrowie, ma niestety brutalny wymiar finansowy.

Reklama

Szanowni Państwo, w obliczu bardzo krytycznej sytuacji Tomka Pańko z Włodawy, który choruje na złośliwy nowotwór kości, proszę o pomoc w nagłośnieniu zbiórki środków finansowych na zakup leku ratującego życie chłopca – napisała do nas w imieniu Rodziców  chłopca i zespołu moderatorów grupy Tomka pani nas Elżbieta Juchimiuk.  

Z historii Tomka zaprezentowanej na stronie internetowej zbiórki dowiadujemy się, że  w tak młodym wieku przeszedł już 8 chemioterapii, w tym jedną megachemię. 

Całą 8-mą klasę spędziłem w szpitalu ucząc się zdalnie – mówi Tomek.

Lada moment będzie miał podawany Pazopanibem – lek sprowadzany z USA, który w Polsce nie jest refundowany. Koszt rocznego leczenia tym specyfikiem to 50 000 zł. Po przyjęciu tego leku Tomek rozpocznie radioterapię. 

Nie wiemy, jak udźwignąć tak ogromny koszt… Prosimy o wsparcie naszej rodziny w tym trudnym czasie – apeluje mama chłopca. 

Wspólnie z rodzicami Tomasza Pańko i E. Juchimuk prosimy pomoc w zebraniu brakujących 25 tysięcy zł na roczną kurację. Zbiórkę pieniędzy na leczenie Tomka, rodzina prowadzi we współpracy z warszawską fundacją  „Znajdź Pomoc”. Więcej na jej temat znajdziecie na stronie internetowej

Jak pomóc Tomkowi

***

Przypominamy, że od kilku tygodni staramy się wspierać rodzinę małego Oliwiera w jej straniach o fundusze na leczenie malucha.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA