REKLAMA
,
Tragedia na drodze w Siedliszczu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzisiaj, około godziny 12.30, w miejscowości Siedliszcze doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem marki BMW jechał za szybko. Na łuku drogi wpadł w poślizg zderzając się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem. 19-latek kierujący BMW nie żyje. Trzy osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło dziś (9 czerwca) około godziny 12.30 w miejscowości Siedliszcze. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego z KMP Chełm wynika, że kierujący BMW, 19-letni mężczyzna, nie dostosował prędkości i na łuku jezdni wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z busem towarowym.
19-latek zginął na miejscu. Razem z nim jechała trójka pasażerów, którzy z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierujący busem marki Renault, 55-letni mężczyzna był trzeźwy. Razem z nim jechała jeszcze jedna osoba.

Reklama

Droga jest teraz zablokowana, a ruch dla samochodów odbywa się po wyznaczonych przez policjantów objazdach. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratura i wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA