REKLAMA
,
Tragiczne zderzenie z łosiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Młody mężczyzna nie żyje po tym, jak jadąc samochodem, zderzył się z łosiem. Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj rano w Natalinie.

Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w Natalinie (gmina Kamień).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki audi, 33-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego jechał w kierunku Chełma. W pewnym momencie zderzył się z łosiem, który najprawdopodobniej nagle wtargnął na jezdnię. W wyniku tego pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.
Zderzenia nie przeżyło również zwierzę.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • No tak Banaszek przyciągnie młodych do Chełma,sam przecież też w Chełmie mieszka, aaa nie Jego akurat perspektywa władzy może przyciągnąć.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Od kiedy prezydent miasta stawia fabryki, bzdura …. nawet ten z PiSu tego nie zrobi. Oni potrafią tylko obiecywać i nic więcej

  No votes yet.
  Please wait...
 • Stawiam na Banaszka młody energiczny może ten Chełm zmieni.Przyciagnie młodych ludzi do Chełma żeby nie wyjeżdżali.Zbuduje jakieś fabryki.W Chełmie brak przemysłu.Sklep na sklepie banki i co…Poza tym niech zmienią się te układy klany rodzinne.Wierzę że Banaszak dużo zmieni w Chełmie.Da młodym ludziom pracę którzy razem zmienią dużo.Mamy wielu bardo zdolnych ludzi.Czas na młodość w Chełmie.Trzeba koniecznie dać mu szansę.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA