REKLAMA
,
Tragiczny weekend na drogach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Cztery osoby zginęły w wypadkach samochodowych. Wszystkie zdarzyły się w ostatnich dniach na drogach Lubelszczyzny.

Reklama

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj po północy (16 sierpnia) w Ochoży (powiat chełmski). Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym, wyjeżdżając z łuku drogi na trasie Wierzbica-Chełm, po przejechaniu około 200 metrów zjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Na miejscu zginęli 36-latek i 47-latek, obaj z gminy Wierzbica. Trzeci mężczyzna, 40-letni mieszkaniec Chełma, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Okoliczności kolejnego śmiertelnego wypadku wyjaśniają także  łukowscy policjanci. Po godzinie 19.30 dyżurny łukowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym w Charlejowie. Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem marki Seat, 55-letni mieszkaniec gminy Adamów, zderzył się z samochodem marki BMW, którym kierował 19-latek. Niestety w wyniku zdarzenia młody mężczyzna z bmw doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu. Obrażeń ciała doznała również 18-letnia pasażerka bmw, karetką przewieziono ją do szpitala.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło także z soboty na niedzielę (14/15 sierpnia) w miejscowości Horyszów Kolonia w powiecie zamojskim. Kierujący pojazdem marki Brilliance, jadąc od Horyszowa, nagle zauważył leżącego na drodze człowieka. Zaczął hamować, ale pojazdu nie udało się zatrzymać i leżący znalazł się pod kołami. Kierowca natychmiast wezwał pomoc. Rozpoczęto reanimację, jednak nie zdołano przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. 27-letni mieszkaniec gminy Miączyn zmarł.
Kierujący pojazdem – 27-latek z Zamościa – był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tych tragicznych wypadków. Jednocześnie apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą, a także o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

No votes yet.
Please wait...
Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA