REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Tragiczny weekend na drogach
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Cztery osoby zginęły w wypadkach samochodowych. Wszystkie zdarzyły się w ostatnich dniach na drogach Lubelszczyzny.

Reklama

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj po północy (16 sierpnia) w Ochoży (powiat chełmski). Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym, wyjeżdżając z łuku drogi na trasie Wierzbica-Chełm, po przejechaniu około 200 metrów zjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Na miejscu zginęli 36-latek i 47-latek, obaj z gminy Wierzbica. Trzeci mężczyzna, 40-letni mieszkaniec Chełma, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Okoliczności kolejnego śmiertelnego wypadku wyjaśniają także  łukowscy policjanci. Po godzinie 19.30 dyżurny łukowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym w Charlejowie. Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem marki Seat, 55-letni mieszkaniec gminy Adamów, zderzył się z samochodem marki BMW, którym kierował 19-latek. Niestety w wyniku zdarzenia młody mężczyzna z bmw doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu. Obrażeń ciała doznała również 18-letnia pasażerka bmw, karetką przewieziono ją do szpitala.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło także z soboty na niedzielę (14/15 sierpnia) w miejscowości Horyszów Kolonia w powiecie zamojskim. Kierujący pojazdem marki Brilliance, jadąc od Horyszowa, nagle zauważył leżącego na drodze człowieka. Zaczął hamować, ale pojazdu nie udało się zatrzymać i leżący znalazł się pod kołami. Kierowca natychmiast wezwał pomoc. Rozpoczęto reanimację, jednak nie zdołano przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. 27-letni mieszkaniec gminy Miączyn zmarł.
Kierujący pojazdem – 27-latek z Zamościa – był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tych tragicznych wypadków. Jednocześnie apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą, a także o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

No votes yet.
Please wait...
Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama