REKLAMA
,
Tragiczny wypadek w Okopach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwóch mężczyzn zostało wczoraj potrąconych przez samochód osobowy w gminie Dorohusk.  Jeden z nich zmarł. Z dotychczasowych ustaleń Policji  wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy obaj przechodzili przez jezdnię.

Wczoraj wieczorem (8 listopada) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Okopy w gminie Dorohusk. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Seat, 22-letni obywatel Ukrainy, potrącił dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat przechodzących przez jezdnię w terenie zabudowanym.

Reklama

Piesi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Pomimo udzielanej pomocy medycznej, starszy z nich zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Policjanci zatrzymali kierowcę pojazdu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Szczególnie teraz, gdy wcześnie zapada zmrok, pojawiają się mgły i opady ograniczające widoczność.

Napisz komentarz
 • Starszy nie żyje, młodszy walczy o życie. Czy tak musiało być? Nie! Gdyby kierowca był bardziej odpowiedzialnym człowiekiem dostosował prędkość do warunków pogodowych i myślał o pieszych którzy nawet bez auta muszą przemieszczać się z punktu A do punktu B bez używania środka komunikacji było by Ok. Tym bardziej że w okolicy wypadku nie ma przejścia dla pieszych z którymi było by bezpieczniej.

 • To co się dzieje na drogach ,kierowcy żądza się swoimi prawami życie pieszych jest wciąż zagrożone proszę o konsekwencję dlaczego młody człowiek musiał zginąć? Pokój jego duszy a co z rodziną pozdrawiam

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Kolejową można przejechać
  Kolejową można przejechać
  REKLAMA