REKLAMA
,
„Trójka” stulatką
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na 28 i 29 września br. zaplanowano główne uroczystości związane ze 100-leciem Szkoły Podstawowej Nr 3  im. Adama Mickiewicza w Chełmie.  Można jeszcze zgłaszać swoje pomysły na to, jak uświetnić jubileusz. 

Reklama

Setna rocznica istnienia „Trójki”, to moment, na który złożyły się wysiłek i praca wielu pokoleń mieszkańców naszego regionu. Z tego powodu pragniemy, by obchody stały się świętem całego środowiska lokalnego. Prestiżowy charakter tego wydarzenia, świadomość roli szkoły w naszym otoczeniu, szacunek do jej historii oraz silna więź z „Trójką” powodują pragnienie nadania tej uroczystości wyjątkowej rangi – czytamy na stronie internetowej SP nr 3.

Stąd apel dyrekcji oraz komitetu organizacyjnego kierowany do wszystkich sympatyków szkoły, „ludzi rozumiejących potrzebę budowania i kontynuowania rodzimych, lokalnych tradycji o wsparcie projektu”. W SP nr 3 liczą na ciekawe pomysły, aktywny udział w przygotowaniu uroczystości i inne formy wsparcia.

Na stronie internetowej „Trójki” www.zsp3chelm.pl w zakładce Jubileusz 100-lecia SP 3 znajdziecie kontaktowy adres e-mail: stulecie_sp3chelm@onet.pl, na który można kierować wszelkie sugestie i pytania dotyczące uroczystości. Tutaj organizatorzy podają też numer konta, na które można dokonywać wpłat z dopiskiem „Jubileusz Stulecia” i śledzić najnowsze informacje dotyczące szczegółów organizacji obchodów 100-lecia. Informacji udziela też Bożena Koniczuk – dyrektor szkoły pod nr tel. 605 080 806.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • O jaaa, na stronie szkoły też czas się zatrzymał w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku 😀

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA