REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
“Trójka” stulatką
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Na 28 i 29 września br. zaplanowano główne uroczystości związane ze 100-leciem Szkoły Podstawowej Nr 3  im. Adama Mickiewicza w Chełmie.  Można jeszcze zgłaszać swoje pomysły na to, jak uświetnić jubileusz. 

Reklama

Setna rocznica istnienia „Trójki”, to moment, na który złożyły się wysiłek i praca wielu pokoleń mieszkańców naszego regionu. Z tego powodu pragniemy, by obchody stały się świętem całego środowiska lokalnego. Prestiżowy charakter tego wydarzenia, świadomość roli szkoły w naszym otoczeniu, szacunek do jej historii oraz silna więź z „Trójką” powodują pragnienie nadania tej uroczystości wyjątkowej rangi – czytamy na stronie internetowej SP nr 3.

Stąd apel dyrekcji oraz komitetu organizacyjnego kierowany do wszystkich sympatyków szkoły, “ludzi rozumiejących potrzebę budowania i kontynuowania rodzimych, lokalnych tradycji o wsparcie projektu”. W SP nr 3 liczą na ciekawe pomysły, aktywny udział w przygotowaniu uroczystości i inne formy wsparcia.

Na stronie internetowej „Trójki” www.zsp3chelm.pl w zakładce Jubileusz 100-lecia SP 3 znajdziecie kontaktowy adres e-mail: stulecie_sp3chelm@onet.pl, na który można kierować wszelkie sugestie i pytania dotyczące uroczystości. Tutaj organizatorzy podają też numer konta, na które można dokonywać wpłat z dopiskiem “Jubileusz Stulecia” i śledzić najnowsze informacje dotyczące szczegółów organizacji obchodów 100-lecia. Informacji udziela też Bożena Koniczuk – dyrektor szkoły pod nr tel. 605 080 806.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • O jaaa, na stronie szkoły też czas się zatrzymał w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku 😀

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama