REKLAMA
,
Trwa akcja „Znicz 2014”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

DSC_6814Od 31 października trwają wzmożone działania policyjne związane z obchodami Dnia Wszystkich Świętych pod nazwą „Znicz 2014”. Policjanci wspierani przez Straż Miejską, inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego oraz uczniów z Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego wciąż czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców i przejezdnych.

Reklama


Od piątku na chełmskich ulicach można spotkać wiele patroli policyjnych. Policjanci skupieni przy cmentarzach na ulicy Mościckiego oraz na ulicy Lwowskiej czuwają nad bezpieczeństwem kierowców i pieszych kierując ruchem, udzielając wskazówek i pomocy, a także wskazując przejezdnym miejsca parkingowe.

W rejonie cmentarza przy ulicy Mościckiego zmieniona jest organizacja ruchu. Od czwartku do poniedziałku ruch na odcinku drogi od ul. Mościckiego do skrzyżowania z ul. Reytana będzie odbywał się jednokierunkowo. Dodatkowo policja kieruje ruchem i zwraca szczególną uwagę na prędkość, z jaką samochody poruszają się na drogach. Apelujemy o zachowanie ostrożności także pieszych. W miarę możliwości należy poruszać się po chodnikach, a w przypadku ich braku po poboczu.

Akcja potrwa do poniedziałku, zatem życzymy bezpiecznego powrotu do domu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA