REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Trzy nowe osoby zarażone
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chorują kolejni mieszkańcy gminy Białopole. Testy potwierdziły zakażenie koronawirusem u trzech nowych osób. To członkowie jednej rodziny. Ich stan jest dobry.

Reklama

Łącznie w powiecie chełmskim potwierdzono cztery przypadki koronawirusa. Pierwszy, 18 marca, u księdza z parafii w Białopolu. Szerzej na ten temat piszemy tutaj.

Pozostała trójka to również mieszkańcy gminy Białopole. Jedna z nich jest w przedziale wieku 31-65 lat, a dwie pozostałe mają powyżej 65 lat. Ich stan jest dobry.

W województwie lubelskim obecnie (21 marca) hospitalizowanych jest 20 osób zarażonych koronawirusem. Na kwarantannie przebywa 2722 osoby, zaś 5272 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym.

Ministerstwo Zdrowia dziś rano (21 marca) potwierdziło w sumie 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Łączna liczba zakażonych osób w Polsce sięgnęła 439.

***

Jak podaje Nowy Tydzień, mieszkańcy Białopola winą za rozprzestrzenianie się koronawirusa w ich miejscowości obarczyli bezpodstawnie, zdrową rodzinę. Kobieta, która wróciła z Włoch na pogrzeb ojca (i miała kontakt z zarażonym duchownym), swój przyjazd zgłosiła do sanepidu. Badanie nie potwierdziło u niej koronawirusa. Ujemny wynik badania ma także jej matka.

Bezpodstawne oskarżenia nasiliły się, gdy wczoraj wieczorem (20 marca) pojawiła się informacja o trzech spokrewnionych osobach z Białopola, które trafiły do chełmskiego szpitala z potwierdzonym zarażeniem koronawirusem – piszą dziennikarze Nowego Tygodnia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Na tym przykładzie widać w jak nieodpowiedzilanych i ignoranckich rekach jesteśmy. Kto odpowiada za nasze bezpieczeństwo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Przecież wystrczyło trochę pomysleć a tyle to magliby zrobic nawet amatorzy a nie profesjonalni lekarze żeby tego pajcenta -księdza z takim objawami , zapalenia płuc, dla ostrożności polożyć obok na wydziale zakaźnym -75 łóżek i załoga z pełnym zabezpieczeniem, do wyjaśnienia. Mozna by było wtedy przeprowadzić z nim wywiad i bysmy wiedzieli gdzie mógł się zarazić! A tak , pajcent w spiączce i nie widoamo czy przeżyje. A wirus dziala dalej! A nie na otwartym pulmulogicznym. Efekt- 33 osoby podejrzanych o zakżenie wirusem. Obsluga i pacjenci. I nie wiemy ciągle kto jest zarażony i jego rodzina!
  Tak to działa!~Realnie! Oni maja to gdzieś. Bo gorzej tego ” spartolić” juz nie mozna było!

  No votes yet.
  Please wait...
 • No dobra to skąd wziął się wirus w Białopolu, bo tego w artykule nie ma. Ktoś musiał zarazić księga, chyba że on sam był we Włoszech i ukrył to

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama