REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Trzy razy na podium
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Trzy razy na podium w Międzynarodowych Zawodach w Sportowym Zimowym Pływaniu stanęła policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, asp. Iwona Panas. To jej kolejne sportowe sukcesy, które zawdzięcza własnej determinacji i regularnym treningom.

Tegoroczne Międzynarodowe Zawody w Sportowym Zimowym Pływaniu ARUA CUP odbyły się na początku lutego w Międzyrzecu Podlaskim. W imprezie udział wzięło 164 zawodników z Polski, Ukrainy, Białorusi, Czech, Rosji i Irlandii Północnej.
Zawody polegały na przepłynięciu odpowiedniego dystansu w basenie przygotowanym na otwartych wodach, bez użycia pianek i innych elementów neoprenowych. Temperatura wody w dniu zawodów wynosiła 3,5 stopnia Celsjusza. Wśród zawodników nie zabrakło asp. Iwony Panas z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, która w ubiegłych latach z sukcesami startowała w podobnych sportowych zmaganiach.

Funkcjonariuszka z Chełma okazała się bezkonkurencyjna na dystansie 50 metrów stylem dowolnym i zajęła w klasyfikacji OPEN (kobiety i mężczyźni) pierwsze miejsce.
Natomiast na dystansie 200 metrów stylem dowolnym, również w klasyfikacji OPEN, zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie pływakowi z klubu pływaków zimowych z Pomorza.
Ponadto, wspólnie z kolegą z Chełmskiej Grupy Triathlonu oraz zaprzyjaźnionymi pływakami z Łodzi i Warki, stanęła na drugim stopniu podium w konkurencji sztafety na dystansie 4×25 metrów stylem dowolnym, tracąc do zwycięzców jedynie sekundę.

Sezon pływania zimowego dobiega powoli końca i funkcjonariuszka od marca zacznie przygotowania do zaplanowanych startów triathlonowych reprezentując Komendę Miejską Policji w Chełmie i pozostając w składzie Reprezentacji Komendanta Głównego Policji w Triathlonie.

Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*