REKLAMA
,
Twórczość lekiem na kryzys
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Twórcza Brygada Antykryzysowa to projekt Chełmskiego Domu Kultury. Młodzież i dorośli mogą się zgłaszać do 15 sierpnia. O co chodzi?

Tegoroczne lato jest skromne jeśli chodzi o ofertę imprez kulturalnych. Nie ma chełmskiego festiwalu Niezła Sztuka, odwołano Dni Jakuba Wędrowycza, nie było Nocy Muzeów. Tym cenniejsza jest każda inicjatywa, która pozwala nam nie tylko podziwiać artystów, ale także aktywnie uczestniczyć w akcie tworzenia. I takim pomysłem jest właśnie Twórcza Brygada Antykryzysowa.

Reklama

Twórcza Brygada Antykryzysowa to projekt,  w którym udowodnimy, że wolny czas można spędzić bardzo twórczo i kreatywnie.  Przez dwa tygodnie przygotujemy pokaz impro – zapowiadają w ChDK.

Od 17 do 29 sierpnia na uczestników czekać będą m.in. warsztaty teatru improwizowanego, zajęcia z psychoterapeutą i udział w tworzeniu muralu.
Zajęcia teatralne poprowadzą aktorzy Impro Teatru Lukla  – Adam Organista, Bogusław Byrski, Basia Szarwiło, Karolina Horydyjewicz. A równolegle, pod okiem Małgorzaty Osieleniec, powstanie mural.

Wszyscy uczestnicy projektu wezmą również udział w warsztatach z psychoterapeutą Wiolettą Tomicą. Tematem warsztatów będą mechanizmy uzależnienia i współuzależnienia.

Wspólnie możemy sprawić, że koniec wakacji będzie naprawdę satysfakcjonujący! – kuszą organizatorzy.

Warsztaty zaplanowano z myślą o młodzieży powyżej 15. roku życia i osobach dorosłych. Można się zgłaszać do 15 sierpnia. W tym celu trzeba wypełnić kartę zgłoszenia (do pobrania ze strony ChDK) i złożyć w sekretariacie. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale  zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Tagi
Napisz komentarz
 • Teraz z tą twórczością to naprawdę średnio. Branża jest w mega kryzysie. Tutaj https://sofista.com.pl/copywriting/ sobie na ten temat poczytajcie.

 • Za nowego dyrektora CHDK miało być lepiej. A jak zwykle zostało. Kultura głupcze.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA