REKLAMA
,
TY TEŻ MOŻESZ ZAŚPIEWAĆ Z MIETKIEM SZCZEŚNIAKIEM !
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Niedziela Palmowa w Chełmskim Domu Kultury będzie nie lada wydarzeniem. 29 marca 2015 r. o godz. 18.00 będziemy mieli przyjemność obcować z muzyką kompozytora i piosenkarza – Mieczysława Szcześniaka. A to nie koniec atrakcji.

Reklama

Przy okazji tego muzycznego wydarzenia ChDK, już po raz kolejny, organizuje Warsztaty Muzyczne. By wziąć udział w lekcjach prowadzonych przez Rafała Czarnackiego i zespół Heaven Up nie trzeba znać nut ani uczyć się na pamięć tekstów piosenek  – wystarczą pasja i chęci. Przez dwa dni (28.03-29.03) uczestnicy będą przygotowywani do występu przed koncertem Szcześniaka oraz do zaśpiewania utworu wspólnie z artystą. Cena warsztatów wynosi 50 zł jednak jest w nią wliczony bilet koncertowy, który kosztuje 40 zł. Zapisy prowadzone są w ChDK (tel. 82 563 00 81) oraz drogą mailową (agnieszka.pozniak@chdk.chelm.pl).

Warsztatowicze wystąpią również podczas Chełmskiego Wieczoru Chwały, który będzie miał miejsce w Boże Ciało, (04.06.2015r.) przy Bazylice na Górce Chełmskiej. Tym razem wystąpią u boku Stanisława Sojki.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA