REKLAMA
,
Tydzień świętowania bibliotek. Program w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zbliża się Tydzień Bibliotek. Biblioteka Publiczna w Chełmie przygotowała już szczegółowy program wydarzeń.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chełmie od 9 do 15 maja potrwa Tydzień Bibliotek pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”. Co w programie?

Reklama
  • 9 maja (wtorek), godz. 15.00 – 17.00 – głośne czytanie do mikrofonu (ChBP, ul. Partyzantów 40). Przyjdź do biblioteki, udziel krótkiej wypowiedzi dla radia Bon Ton lub przed kamerą w celu publikacji na fanpage’u ChBP na temat: Dlaczego warto odwiedzać Chełmską Bibliotekę Publiczną, wybierz jedną książkę z zestawu przygotowanego przez bibliotekarzy, zrób z nią zdjęcie i weź ją na własność.
  • 10 maja (środa), godz. 15.00 – 17.00 – ukryte książki w bibliotece (ChBP, ul. Partyzantów 40). Zgłoś się do biblioteki, pobierz kod, rozszyfruj go, znajdź książkę na jednej z półek, zrób zdjęcie z odnalezioną książką i weź ją na własność.
  • 11 maja (czwartek), godz. 15.00 – 17.00 – wypowiedź dla radia Bon Ton. Wybierz jedną książkę z obszernego zestawu przygotowanego przez bibliotekarzy, przeczytaj głośno do mikrofonu jej dowolny fragment, zrób zdjęcie z wybraną książką i weź ją na własność.
  • 12 maja (piątek), godz. 15.00 – 17.00 – zostań mimem. Przyjdź do biblioteki, wybierz jedną książkę z zestawu przygotowanego przez bibliotekarzy, zostań mimem i nie używając głosu, tylko ruchu, mowy ciała i gestów przedstaw jej tytuł. Zrób zdjęcie. Jeśli inni czytelnicy wskażą prawidłową odpowiedź, książka będzie twoja.
  • 13 maja (sobota), godz. 11.00 – 13.00 – foliowanie książek. Przyjdź do biblioteki, zgłoś się do foliowania książek, po krótkim instruktażu zafoliuj 3 książki w 5 minut, zrób zdjęcie i wybierz jedną z wielu proponowanych na własność.
  • 15 maja (poniedziałek), godz. 9.00-16.00 – abolicja książkowa, czyli dzień bez kar (ChBP, ul. Partyzantów 40, ul. Zachodnia 31, ul. Nadrzeczna 5, ul. 11 Listopada 4)

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA