REKLAMA
,
Ucieszą małych pacjentów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Piękne palmy i pisanki, ale także zabawki i książeczki dostali mali pacjenci chełmskiego szpitala. To efekt współpracy MDK i Stowarzyszenia „Życie z chorobą nie musi być smutne” im. Karoli Majewskiej.

Reklama
Informowaliśmy niedawno o rozstrzygnięciu XXVII konkursu „Palmy i Pisanki – polskie tradycje wielkanocne” ogłoszonego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Niestety, w związku z sytuacją epidemiczną, organizator musiał zmienić formułę podsumowania konkursu i zrezygnować z wystawy pokonkursowej. 
 
Piękne palmy i pisanki zgłoszone do konkursu wielkanocnego  zyskały jednak nowe życie. Pojechały do oddziału dziecięcego Samodzielnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie. Będą cieszyły oczy małych pacjentów, którzy świąteczny czas muszą spędzić w szpitalnych łóżkach. To także symboliczna forma podziękowania dla szpitalnego personelu.
 

Wielkanocne dekoracje z MDK, ale także pluszaki i książeczki dla dzieci zawieźli wczoraj (25 marca) do szpitala przedstawiciele Stowarzyszenia „Życie z chorobą nie musi być smutne” im. Karoli Majewskiej. To kolejna wspólna akcja, która ma umilić dzieciom niełatwy czas choroby. 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA