REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Ucieszą małych pacjentów
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Piękne palmy i pisanki, ale także zabawki i książeczki dostali mali pacjenci chełmskiego szpitala. To efekt współpracy MDK i Stowarzyszenia “Życie z chorobą nie musi być smutne” im. Karoli Majewskiej.

Informowaliśmy niedawno o rozstrzygnięciu XXVII konkursu „Palmy i Pisanki – polskie tradycje wielkanocne” ogłoszonego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Niestety, w związku z sytuacją epidemiczną, organizator musiał zmienić formułę podsumowania konkursu i zrezygnować z wystawy pokonkursowej. 
 
Piękne palmy i pisanki zgłoszone do konkursu wielkanocnego  zyskały jednak nowe życie. Pojechały do oddziału dziecięcego Samodzielnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie. Będą cieszyły oczy małych pacjentów, którzy świąteczny czas muszą spędzić w szpitalnych łóżkach. To także symboliczna forma podziękowania dla szpitalnego personelu.
 

Wielkanocne dekoracje z MDK, ale także pluszaki i książeczki dla dzieci zawieźli wczoraj (25 marca) do szpitala przedstawiciele Stowarzyszenia “Życie z chorobą nie musi być smutne” im. Karoli Majewskiej. To kolejna wspólna akcja, która ma umilić dzieciom niełatwy czas choroby. 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*