REKLAMA
,
Uczelnia z certyfikatem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

PWSZ w Chełmie uzyskała certyfikat firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH. W ten sposób dołączyła do elitarnego grona uczelni prowadzących certyfikowane szkolenia.

Reklama

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie odbyło się we wtorek (21 maja) spotkanie Dipl.-Ing (FH) Udo Nowaka i inż. Roberta Nagraby z firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH z rektorem dr hab. inż. Arkadiuszem Tofilem i dr hab. inż. Jerzym Józwikiem, zastępcą  dyrektora Instytutu Nauk Technicznych i Lotnictwa PWSZ.

Spotkanie było okazją do wręczenia certyfikatów DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH trenerom PWSZ w Chełmie: dr inż. Leszkowi Semotiukowi i mgr inż. Marcinowi Wieczorkowi.

Obaj inżynierowie przeszli wcześniej specjalistyczne szkolenie w zakresie programowania obrabiarek CNC i złożyli egzaminy, które odbyły się w Centrum Szkoleń DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH w Traunreut w Niemczech.

Udo Nowak przekazał również rektorowi chełmskiej uczelni Certyfikat dający PWSZ uprawnienia do prowadzenia szkoleń, kursów i kształcenia w systemie HEIDENHAIN. W ten sposób chełmska uczelnia jako jedna z pięciu w Polsce i jedyna na Lubelszczyźnie, dołączyła do elitarnego grona certyfikowanych ośrodków szkoleniowych.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA