REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Uczymy się całe życie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Trening kreatywności dla dorosłych, jak radzić sobie ze stresem lub złością, warsztat koncentracji… to tylko niektóre z propozycji Festiwalu Nauki dla Dorosłych. Zapraszamy do PWSZ w Chełmie.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Chełmie zapraszają na Festiwal Nauki dla Dorosłych pod hasłem „Wielowymiarowa edukacja”.

Festiwal obywa się na terenie chełmskiej uczelni od 8 do 16 października jako element ogólnopolskiej kampanii wydarzeń edukacyjnych „Dni Uczenia się Dorosłych 2019”. To kampania społeczna wspierająca dorosłych w kształtowaniu i rozwijaniu nawyku ciągłego uczenia się. Została zainicjowana w latach osiemdziesiątych i jest cyklicznie realizowana w wielu krajach pod egidą UNESCO. Kilka edycji odbyło się również w Polsce, a tym razem także w Chełmie.

Polska ma jeden z najwyższych w Europie wskaźników edukacji dzieci i młodzieży, a jednocześnie – jeden z najniższych edukacji dorosłych. Kampania „Dni uczenia dorosłych” ma na celu wspieranie dorosłych i pokazanie im, że ciągłe uczenie się zmienia człowieka i jego życie na lepsze, daje większe szanse i możliwości na rynku pracy, pokazuje, że rozwój osobisty może być atrakcyjny i inspirujący – piszą organizatorzy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych dorosłych mieszkańców Chełma do uczestnictwa w proponowanych zajęciach – warsztatach, ćwiczeniach i wykładach.

Oferta jest bardzo bogata. Uczestnicy znajdą w programie takie zagadnienia jak m.in.: wychowanie dzieci a nowe technologie, trening kreatywności, warsztat koncentracji, na co uważać przy zawieraniu umowy o kredyt, jak skutecznie przekonywać; są warsztaty nt. stresu w pracy, ekonomii czasu czy nowych mediów. Zajęcia prowadzą psycholodzy, kulturoznawcy, socjolodzy, filozofowie, matematycy, pedagodzy, językoznawcy i inni. Pełny program festiwalu znajdziecie tutaj.

Liczba uczestników spotkań jest ograniczona, stąd obowiązują zapisy. W programie festiwalu, przy każdym warsztacie, podany jest adres e-mail, pod którym możemy zgłosić swój udział. Jedna osoba może wziąć udział w wielu propozycjach.

Zapraszamy, wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*