REKLAMA
,
Uczymy się całe życie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trening kreatywności dla dorosłych, jak radzić sobie ze stresem lub złością, warsztat koncentracji… to tylko niektóre z propozycji Festiwalu Nauki dla Dorosłych. Zapraszamy do PWSZ w Chełmie.

Reklama

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Chełmie zapraszają na Festiwal Nauki dla Dorosłych pod hasłem „Wielowymiarowa edukacja”.

Festiwal obywa się na terenie chełmskiej uczelni od 8 do 16 października jako element ogólnopolskiej kampanii wydarzeń edukacyjnych „Dni Uczenia się Dorosłych 2019”. To kampania społeczna wspierająca dorosłych w kształtowaniu i rozwijaniu nawyku ciągłego uczenia się. Została zainicjowana w latach osiemdziesiątych i jest cyklicznie realizowana w wielu krajach pod egidą UNESCO. Kilka edycji odbyło się również w Polsce, a tym razem także w Chełmie.

Polska ma jeden z najwyższych w Europie wskaźników edukacji dzieci i młodzieży, a jednocześnie – jeden z najniższych edukacji dorosłych. Kampania „Dni uczenia dorosłych” ma na celu wspieranie dorosłych i pokazanie im, że ciągłe uczenie się zmienia człowieka i jego życie na lepsze, daje większe szanse i możliwości na rynku pracy, pokazuje, że rozwój osobisty może być atrakcyjny i inspirujący – piszą organizatorzy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych dorosłych mieszkańców Chełma do uczestnictwa w proponowanych zajęciach – warsztatach, ćwiczeniach i wykładach.

Oferta jest bardzo bogata. Uczestnicy znajdą w programie takie zagadnienia jak m.in.: wychowanie dzieci a nowe technologie, trening kreatywności, warsztat koncentracji, na co uważać przy zawieraniu umowy o kredyt, jak skutecznie przekonywać; są warsztaty nt. stresu w pracy, ekonomii czasu czy nowych mediów. Zajęcia prowadzą psycholodzy, kulturoznawcy, socjolodzy, filozofowie, matematycy, pedagodzy, językoznawcy i inni. Pełny program festiwalu znajdziecie tutaj.

Liczba uczestników spotkań jest ograniczona, stąd obowiązują zapisy. W programie festiwalu, przy każdym warsztacie, podany jest adres e-mail, pod którym możemy zgłosić swój udział. Jedna osoba może wziąć udział w wielu propozycjach.

Zapraszamy, wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA