REKLAMA
,
Ukrywał narkotyki i partnerkę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kiedy policjanci  zapukali do mieszkania, 44-latek próbował pozbyć się narkotyków spuszczając je w toalecie. Okazało się też, że ukrywa u siebie poszukiwaną kobietę. Oboje zostali zatrzymani.

Reklama

Chełmscy kryminalni uzyskali informacje, że 44-latek w swoim miejscu zamieszkania ma substancje odurzające oraz ukrywa poszukiwaną przez Policję partnerkę. Informacje potwierdziły się.

Para nie chciała otworzyć drzwi, pomimo wielokrotnego pukania i dzwonienia. Kryminalni jednak nie odpuścili. Kiedy zobaczyli otwarte drzwi balkonowe, tą drogą weszli do mieszkania. Zdesperowany mężczyzna chciał pozbyć się narkotyków i usiłował je spuścić w toalecie.
Podczas przeszukania pomieszczeń mundurowi znaleźli ponad 170 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów suszu roślinnego, kilka telefonów komórkowych, strzykawki z zawartością płynu konopnego oraz wagę elektroniczną. Oprócz narkotyków ujawnili również broń gazową, która miała cechy broni ostrej oraz kilkanaście sztuk amunicji.
Przy okazji natrafili na partnerkę 44-latka, która była poszukiwana przez Policję.

Mężczyzna próbował się tłumaczyć, że spał i nie słyszał żadnego pukania do drzwi, dlatego nie otwierał. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za ten czyn grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA